اصفهانیان: از داوران می‌خواهم از فشار تمرینات خود کم نکنند

16:42 - 27 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۳۱۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرپرست کمیته داوران گفت: از داوران می‌خواهم تمرینات آمادگی جسمانی خود را به طور مرتب و مدوام انجام دهند و از فشار تمرینات کم نکنند.

- طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان درباره فعالیت خود در کمیته داوران گفت: پیش از هر چیز وظیفه می‌دانم از زحمات و تلاش‌های اسماعیل صفیری در مدت حضور در این کمیته داشتند تشکر کنم. همچنین از حسن اعتماد بهاروند، سرپرست و نبی دبیرکل فدراسیون کمال سپاس را دارم. با توجه به اینکه بنده پیش از این به عنوان عضو کمیته داوران حضور داشتم، کما و بیش در جریان امور قرار دارم. امیدوارم کنار برنامه‌ریزی دسته جمعی همکارانم به اهداف مدنظر برسیم.

وی گفت: با توجه به اینکه در آستانه مسابقات لیگ فوتبال هستیم باید ترتیبی اتخاذ کنیم تا داوران آمادگی‌های لازم را برای قضاوت در مسابقات داشته باشند برهمین اساس مقرر شد دوره پیش فصل داوران لیگ برتر را به صورت وبینار برای داوران برگزار کنیم.

سرپرست کمیته داوران در خصوص برگزاری آزمون بدنی در هیئت فوتبال استان‌ها گفت: تست‌های آمادگی جسمانی را با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در هیئت‌های فوتبال استان سراسر کشور با حضور نماینده دپارتمان داوران انجام خواهیم داد. از داوران می‌خواهم تمرینات آمادگی جسمانی خود را به طور مرتب و مدوام انجام دهند و از فشار تمرینات کم نکنند.

عضو هیئت رییسه فدراسیون تصریح کرد: سال‌های گذشته دوره‌های توجیهی و دانش افزایی داوران را با حضور مدرسین برجسته بین المللی برگزار می‌کردیم که متاسفانه امسال بخاطر شیوع ویروس کرونا و سلامت داوران این دوره‌ها را به صورت مجازی برای داوران لیگ‌های برتر، دسته یک و دسته دو برگزار خواهیم کرد.

اصفهانیان در پایان خاطرنشان کرد: ما باید همدل، همراه و با انگیزه برای پویایی داوری و هر چه بهتر برگزار کردن مسابقات قدم برداریم و از همه اعضای خانواده بزرگ داوری می‌خواهم در این مسیر همراه ما باشند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *