رونمایی از معین کارت با هدف کمک به زندانیان غیر عمد

12:25 - 27 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۱۵۳
دسته بندی: اقتصاد ، اقتصاد ایران
محصول معین کارت بانک پارسیان با هدف کمک رسانی به زندانیان غیرعمد رونمایی شد.
- مراسم رونمایی از محصول معین کارت بانک پارسیان با هدف کمک رسانی به زندانیان غیرعمد برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان، عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار سخنرانی کردند.
ضرغامی، عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه بانک پارسیان با بیان اینکه معین کارت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک پارسیان است گفت: معتقدیم اقتصاد جهان پیش از آنکه فروش مواد خام باشد اقتصاد مغز افزار است چرا که آینده را شرکت‌های استارت آپ رقم میزند.

وی با بیان حمایت بانک پارسیان از شرکت‌های دانش اظهار کرد: تا پایان سال جاری ۱۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان اختصاص خواهد یافت.
 
عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه بانک پارسیان تاکید کرد:۷ هزار و ۴۵۸ میلیارد ریال ضمانتنامه به این شرکت‌ها اختصاص یافته است.

ضرغامی با اشاره به پرداخت ۹۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی گفت: ۲۰ باب خانه بهداشت روستایی ساخته شده است و ساخت ۱۰ باب مدرسه در مناطق سیل زده و ۳۰ هزار بسته نوشت افزار به مناطق محروم سال گذشته نیز در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک پارسیان انجام شده است.

در ادامه نشست رونمایی از معین کارت رحیم مطهرنژاد، مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور اظهار کرد: بانک پارسیان از ۳ سال گذشته همکاری خوبی را با بنیاد تعاون زندانیان کشور آغاز کرده و در ابتدا طی قراردادی طرح حامی کارت مطرح شد و بیش از یک میلیون حامی کارت در سه سال گذشته برای زندانیان صادر شد.

وی افزود: معین کارت یک طرح حمایتی است که با واسطه گری بانک پارسیان صورت گرفته و مردم می‌توانند بدون اینکه اصل سرمایه شان به مخاطره بیافتد بخشی یا تمام سود سپرده را در راستای حمایت از زندانیان و خانواده‌های نیازمند آن‌ها هزینه کنند.

مطهرنژاد با بیان اینکه بنیاد تعاون زندایان کشور هیچ سهامدار خصوصی ندارد گفت: سهامدار واقعی ما زندانیان هستند و تمامی منافع بنیاد صرف حرفه آموزی، اشتغال، آزادی و کمک به زندانیان می‌شود.

به گفته مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور بنیاد تنها حامی زندانیان ایرانی خارج از کشور در موضوع انتقال و جابه جایی زندانیان است.

وی افزود: با همکاری بانک پارسیان در تلاشیم فعالیت‌ها را گسترش دهیم و با تفاهم نامه‌هایی بتوانیم اشتغال زندانیان در دوران محکومیت و آزادی را فراهم کنیم.

مطهرنژاد با اشاره به آمار‌ها گفت: بر اساس بررسی‌ها بازگشت زندانیانی که حمایت شغلی شدند به زندان از ۲۰ درصد به ۲ درصد کاهش می‌یابد و بانک پارسیان در این کار سهیم است.

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور با بیان اقدامات تحولی دیگر بنیاد گفت: درصددیم مرکزی ایجاد کنیم که ارائه تمام خدمات الکترونیک دولت، شهرداری‌ها، قوه قضاییه و سایر نهاد‌ها در سطح کشور در یک نقطه متمرکز شود.

محمدرضا پارسافرد مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان در مراسم رونمایی از محصول معین کارت گفت: معین کارت بستری برای کمک به زندانیان و در راستای مسئولیت اجتماعی بانک پارسیان است.

وی افزود: معین کارت علاوه بر ایجاد بستر پرداخت الکترونیکی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی نیز به دنیال ایجاد بستری است که جریان نقدینگی مستمر برای بنیاد تعاون زندانیان ایجاد شود.

مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان تاکید کرد: این کمک‌ها که در گذشته به صورت دستی بود، اما با معین کارت به صورت خودکار و در بستر الکترونیکی انجام خواهد شد.

پارسافرد با اشاره به اینکه بستر معین کارت از طریق سپرده کوتاه مدت ماه شمار است گفت: این سود به جای اینکه به حساب دارنده حساب واریز شود به حساب بنیاد تعاون زندانیان کشور خواهد رفت و سود آن جزئی و کم است، اما جمع شدن آن به صورت تجمیعی کمک می‌کند تا برنامه ریزی صحیح برای آزادسازی زندانیان انجام شود.

وی ابراز امیدواری کرد که برنامه ریزی‌های پیش رو مزایایی برای صاحبان کارت داشته باشد و استقبال خوبی از این محصول شود و ادای دین کنیم به کسانی که نیازمند هستد.

مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان تاکید کرد: نقش واسطه گری بانک پارسیان در معین کارت کمک کننده و در راستای مسئولیت اجتماعی بانک موثر است و معین کارت مصداق قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود است.

احمد جعفری مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نیز در مراسم رونمایی از محصول معین کارت اظهار کرد: محصول معین کارت کمک‌های مردم به نفع زندانیان از طریق سود سپرده‌های مردم جمع آوری می‌کند و سود حاصل از سپرده مستقیم به حساب بنیاد برای صرف در امور خیرخواهانه خواهد شد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *