قلی‌زاده: رفتار اسکوچیچ با بازیکنان صمیمی بود/ هدف ما صعود به جام جهانی است

9:58 - 27 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۶۰۴۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت که این تیم با حضور سرمربی جدید اردوی خوبی در ازبکستان و ترکیه داشته است.

- طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی قلی‌زاده، درباره اردوی مهرماه تیم ملی اظهار داشت: اردوی ازبکستان پس از یک مدت طولانی نخستین اردوی تیم ملی بود. اردوی خوبی بود و بازی دوستانه مفیدی با تیم ملی ازبکستان داشتیم و خوشحالم که در این بازی به پیروزی رسیدیم. در ترکیه هم اردوی خوبی را پشت سرگذاشتیم که بیشتر برای شناخت کادرفنی از بازیکنان بود. در مجموع هر دو اردو در ازبکستان و ترکیه کیفیت بسیار بالایی داشت.

وی ادامه داد: رفتار اسکوچیچ در اردو با بازیکنان تیم ملی بسیار دوستانه و صمیمی بود. مشخص بود که او ذهنیت بسیار خوبی به بازیکنان دارد و ایده‌های جالب توجه و جدیدی هم درباره برنامه‌های فنی تیم ملی ارائه کرد. در نهایت هدف همه ما این است به تیم ملی کشورمان کمک کنیم و به جام جهانی برویم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: از حضور در اردوی تیم ملی بسیار خوشحالم و به این موضوع افتخار می‌کنم. در اردوی تیم ملی خیلی نکات تازه یاد گرفتم. اتمسفر تیم ملی فوق‌العاده دوستانه بود. بازیکنان تیم ملی همگی آماده و باانگیزه هستند و وقتی هم پای تیم ملی وسط باشد انگیزه مضاعفی دارند. امیدوارم اردو‌های آتی تیم ملی هم به همین کیفیت برگزار شود تا تیم ملی به بهترین شکل مهیای حضور در مقدماتی جام جهانی شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *