رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تلاش موثر وزیر آموزش و پرورش برای افزایش حقوق فرهنگیان سراسر کشور

16:15 - 26 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۹۰۷
رییس دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر تحقق توسعه و سازندگی کشور با سرمایه گذاری در نظام تعلیم و تربیت بیان کرد توسعه و سازندگی کشور مرهون نظام تعلیم و تربیت است.

- بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر، با حضور در برنامه هزار در چهار صدای ایران، با اشاره به جمعیت ۹۳۰ هزار نفری معلمان نجیب کشور، از میزان حقوق دریافتی این قشر فرهنگی سخن گفت و افزود: انصافا نجابت معلم درسی بزرگ برای جامعه است. چرا که با حقوق متعارف دریافتی در صدد اداره خانواده و توجه و تمرکز بیش از پیش بر تحقق اهداف آموزشی و پرورشی کشور است.

وی، تلاش و اقدام موثر وزیر آموزش و پرورش، برای افزایش حقوق فرهنگیان سراسر کشور با اجرای طرح رتبه بندی را حرکتی ستودنی اعلام کرد و گفت: با پایه گذاری اقدامات اولیه این طرح طی سنوات گذشته و پیگیری و اقدامات موثر حاجی میرزایی، شاهد افزایش حقوق فرهنگیان و معلمان عزیز بودیم.

خنیفر حرکت و اقدامات صورت گرفته در راستای ترمیم حقوق معلمان را مهم خواند و افزود: اقدامات اخیر به ترمیم حقوق معلمی کمک شایان توجهی کرد.

وی، تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونا، تحریم‌ها و محدودیت‌های اعمال شده نمی‌توان از میزان تورم و مشکلات حاکم بر کشور غافل بود.

دبیر هیات امنای دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به نفت خیز بودن کشور و اثرگذار بودن این منبع درآمدی در ترمیم معیشت عموم، خصوصا فرهنگیان خاطر نشان کرد: ایران کشوری نفت پایه است و بسیاری از مخارج کارمندی و اداری از معبر نفت گذر می‌کند؛ بنابراین آموزش و پرورش هم از این امر مستثنی نیست.

رییس دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر نقش موثر معلم در خصوص تضمین کیفیت نظام آموزشی کشور اظهار کرد: با توجه به این نکته مهم و کلیدی، معلم نمی‌تواند نسبت به انجام خیلی کار‌ها اقدام نماید. چرا که بسیاری از معلمان ما به سختی کار دوم و یا سوم انجام می‌دهند.

خنیفر، در پایان توسعه و سازندگی کشور را مرهون نظام تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: هرچه قدر برای نظام تعلیم و تربیت هزینه شود، جای دوری نمی‌رود و صد درصد سرمایه گذاری است. آن هم سرمایه گذاری برای سال‌های آتی است.علی
|
-
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
0
0
خواهش میکنم حقوق مستخدمین مدرسه اضافه کنید خدا را در نظر بگیریدخواهش می کنم
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *