تسریع در اتمام پروژه‌های در دست اجرا برای پیشگیری از سوانح جاده‌ای

11:00 - 26 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۸۱۴
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رییس دادگستری شهرستان ورزقان گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و یخبندان و اتمام فصل کاری قطعه‌هایی که آماده افتتاح هستند باید بازگشایی شود تا مردم عزیز با خیال آسوده رفت و آمد کنند.

- سید احمد موسوی در نشستی با معاون مهندسی و ساخت مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در خصوص بررسی مسائل و مشکلات بزرگراه خواجه ورزقان – نوردوز، اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل سرما برای پیشگیری از وقوع حوادث جاده‌ای و خسارت‌های جانی و مالی پروژه‌های در دست اجرا باید سریعتر انجام شود.

وی افزود: در راستای حمایت از طرح‌های ملی و حفظ حقوق شهروندی دستگاه قضایی شهرستان آماده همکاری در این زمینه است.

رییس دادگستری شهرستان ورزقان خاطرنشان کرد: شرکت‌ها و اکیپ‌های فعال در بزرگراه مذکور با توجه به فرارسیدن فصل سرما و یخبندان و اتمام فصل کاری بایستی به فعالیت‌های خویش سرعت بخشیده و قطعه‌هایی را که آماده افتتاح هستند بازگشایی نمایند تا مردم عزیز با خیال آسوده رفت و آمد کنند.

طی این نشست معاون مهندسی و ساخت مدیر کل راه و شهرسازی استان گزارشی جامع از روند پیشرفت فیزیکی پروژه بزرگراه و مسائل و مشکلات موجود در این زمینه ارائه داد و همچنین معاون مدیر کل هم قول مساعد داد تا ظرف ۲۴ ساعت آینده پنج کیلومتر از قطعه‌هایی که آماده افتتاح هستند بازگشایی شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *