بازدیده سرزده رئیس کل دادگستری استان زنجان از حوزه قضایی ماهنشان

12:41 - 24 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۵۱۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس شورای قضایی استان زنجان در ادامه بازدید از حوزه‌های قضایی با حضور در ماهنشان از مجموعه حوزه قضایی این شهرستان بازدید کرد.

- حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس شورای قضایی استان زنجان در سفر یک روزه به ماهنشان که دادستان مرکز استان، معاونین و روسای سازمان‌های تابعه قوه قضاییه نیز حضور داشتند، با بیان اینکه هدف از حضور در حوزه قضایی ماهنشان عرض خداقوت به کارکنان و تشکر از زحمات و تلاش‌های آن‌ها می‌باشد افزود:در این سفر یک روزه همچنین پیگیرمصوبات سفر رئیس قوه قضاییه به استان و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و امورات این حوزه قضایی قرار خواهیم گرفت.

وی در ادامه بازدید در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه قضایی ماهنشان گفت:این حوزه قضایی در اجرای مصوبات سفر رییس قوه قضاییه و سیاست‌ها های ابلاغی قوه قضائیه بسیار خوب عمل کرده و امیدواریم این جدیت با قوت ادامه یابد.

صادقی نیارکی تصریح کرد: توجه به حوزه پیشگیری از وقوع جرم بایستی با قوت در کلیه حوزه‌های قضایی دستور کار قرار گیرد ادامه داد: ماهنشان در این حوزه با اقدامات موثر و برگزاری جلسات منظم توفیقات خوبی بدست آورده است

وی در پایان جلسه با اشاره به اعلام مشکلات و مسائل کارکنان توسط رئیس حوزه قضایی ماهنشان دستور پیگیری، رسیدگی و حل مشکلات را به معاونین دادگستری استان دادند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *