رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان خدابنده

14:47 - 23 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۲۷۵
مدیر کل امور مجلس وزارت بهداشت در سفر به استان زنجان با حضور در شهرستان خدابنده از پروژه‌های در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.

- بنا بر اعلام پایگاه خبری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منوچهر جمالی، مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت در این سفر با همراهی دکتر پرویز قزلباش، رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مهندس البرز حسینی، نماینده مردم خدابنده در مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان ضمن بازدید از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در حال احداث این شهرستان، از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه که در ۸ طبقه و با متراژ۲۲۰۰۰ متر مربع در حال ساخت است و دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی می‌باشد، قرار گرفت.

در ادامه، مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت از ۸ واحد پانسیون پزشکان و بخش‌های مختلف بیمارستان امیر المومنین (ع) بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و خدمات رسانی این واحد قرار گرفت.

همچنین، در ادامه، مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت از مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز بازدید کرده و در دیدار با پزشکان و پرسنل خدوم این مرکز، مسائل و مشکلات تلاشگران عرصه سلامت را مورد بررسی قرار داد.

جمالی همچنین از ساختمان جدید الاحداث الحاقی و در شرف تکمیل مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز بازدید کرده و هماهنگی لازم برای تکمیل، تجهیز و بهره برداری مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز انجام شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *