تولید نیازمندی‌های صنعت دفاع هوایی مطابق استانداردهای جهانی

13:28 - 23 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۵۲۱۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نهاجا گفت: سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی هوایی با همکاری سازمان‌ها و موسسات علمی همسو، اکثر نیازمندی‌های صنعت دفاع هوایی را با بهترین کیفیت و مطابق استاندارد‌های جهانی تولید می‌کنند و در این عرصه کاملا خودکفا هستیم.
- بنا به اعلام آجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در بازدید از سامانه‌های رادار هواپایه، الکترونیک هوایی، ضمن تقدیر و تشکر از صنایع الکترونیک شیراز و همکاری‌های صمیمانه با سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی هوایی، گفت: تلاش شبانه‌روزی همه عزیزان ما در عرصه‌های مختلف دفاعی ،  نشان از اقتدار کامل دفاعی در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمنان است.
 
وی اظهار داشت: به لطف خدا، سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی هوایی با همکاری سازمان‌ها و موسسات علمی همسو، اکثر نیازمندی‌های صنعت دفاع هوایی را با بهترین کیفیت و مطابق استاندارد‌های جهانی تولید می‌کنند و در این عرصه کاملا خودکفا هستیم.
 
 فرمانده نیروی هوایی ارتش و هیئت همراه از روند اجرایی پروژه‌های مشترک و توانمندی‌های جهاد خودکفایی صنایع الکترونیک شیراز در حوزه‌های هوایی بازدید کردند.از طرح‌های مشترک جهاد خودکفایی و صنایع الکترونیک شیراز بازدید کرد.
 
در این بازدید امیر سرتیپ نصیرزاده ابتدا ضمن بازدید از سامانه‌های رادار هواپایه، الکترونیک هوایی، موقعیت هواپیما، ناوبری، جنگ الکترونیک و تجهیزات فرودگاهی با مدیران طراح صنعت دفاع هوایی از نزدیک و بحث و تبادل نظر کرد.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *