هاشمیان: لغو بازی مقابل مالی تأثیری بر کار تیم ملی نداشت

16:18 - 22 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۹۱۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
وحید هاشمیان مربی تیم ملی فوتبال گفت: بازیکنان با انگیزه و پشتکار خوبی تمرینات را در اردوی آماده‌سازی اخیر انجام دادند.
- طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، وحید هاشمیان مربی تیم ملی درباره شرایط بازیکنان در اردوی آماده‌سازی اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم بعد از ماه‌ها اردوی بسیار خوبی را برگزار کنیم. همان‌طور که همه می‌دانیم به دلیل شیوع ویروس کرونا بازی‌های رسمی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ لغو و این باعث شد تا حدود ۱۱ ماه بازیکنان کنار یکدیگر قرار نگیرند و برهمین اساس بازی‌های دوستانه‌ای نیز برگزار نشد.

وی افزود: با توجه به تغییر کادر فنی و حضور دراگان اسکوچیچ در تیم ملی، اردوی ازبکستان را برگزار کردیم. در این اردو سرمربی تفکرات خود را به بازیکنان جدید انتقال داد. علاوه بر آن باعث شد بچه‌ها روحیه خیلی خوبی به دست بیاورند. در اردوی ازبکستان اتحاد تیمی و همبستگی زیادی را از بازیکنان شاهد بودیم. همچنین مسابقه دوستانه مقابل ازبکستان یک بازی مناسب برای کادر فنی بود که به شناخت بیشتر بازیکنان، انتقال ایده‌های جدید و مرور تمرینات تازه منجر شد. خوشبختانه بازیکنان به خوبی از عهده تمرینات برآمدند. بعد از آنالیز بازی مقابل ازبکستان به نکات مهمی درباره بازیکنان پی بردیم. بی تردید روی نقاط ضعف و قوت تیم در بازی‌های آینده تیم ملی بیشتر کار خواهیم کرد.

مربی تیم ملی درباره اردوی آنتالیا گفت: بعد از ازبکستان به ترکیه آمدیم. خوشبختانه شرایط آب و هوایی خوبی بر محل اردو حاکم بود. همچنین زمین تمرین بسیار خوبی میزبان برای‌مان فراهم کرده بود. بازیکنان با انگیزه و پشتکار خوبی تمرینات را انجام دادند و متأسفانه به دلیل اینکه چند بازیکن تیم حریف دچار بیماری کرونا شدند که امیدوارم به زودی این بازیکنان بهبود یابند، این بازی لغو شد، اما تأثیری بر کار ما نداشت. کادر فنی همان برنامه تمرینی که پیش‌بینی شده بود را انجام داد. گفتگو‌های اختصاصی با بازیکنان، مرور فیلم بازی که به خوبی برگزار شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *