برگزاری نخستین مجمع انجمن صنفی باشگاه‌داران تهران

14:39 - 22 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۸۶۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
اولین مجمع موسس انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزش استان تهران عصر روز گذشته(دوشنبه ۲۱ مهرماه) در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد.

- بر اساس اعلام روابط عمومی کمیته ملی المپیک در این مجمع رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امیرحسینی رییس انجمن ورزش شرکت‌ها، داوود آدینه مشاور امور تشکل‌های کارفرمایی، علیرضا روستاکاری نماینده مشارکت‌های اقتصادی وزارت ورزش و جوانان و صارمی کارشناس اداره کار کل استان تهران و نجف قلی زاده نماینده اداره کار کل استان تهران و نمایندگان ده باشگاه ورزشی استان تهران بعنوان اعضای اصلی مجمع حضور داشتند.

گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ابتدای نشست گفت تشکیل اولین مجمع موسس انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزشی استان تهران، مطالبه دیرینه این قشر زحمت کش بود که باید خیلی زودتر شکل می‌گرفت، اما بنا به دلایل مختلف با تاخیر انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه نباید تشکیل انجمن صنفی باشگاه داران استان تهران با تاخیر بیشتر همراه باشد ادامه داد: کار ساماندهی تشکل های بخش خصوصیبه صرف اتکا و کمک بخش دولتی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

گل محمدی ادامه داد: کار ساماندهی بخش خصوصی به صرف کمک و اتکا به بخش دولتی امکان پذیر نیست، بلکه باید از درون تشکل های خصوصی انجام شود و به همین دلیل از شما تقاضا دارم در این کار کمترین درخواست و توقع را از سیستم دولتی داشته باشید، البته به جز مطالبه گری که حق شماست.

وی در ادامه با درخواست همکاری بیشتر از همکاران بخش دولتی گفت: امیدوارم بخش دولتی با دوراندیشی و بلندنظری از انجمن ها و تشکل ها حمایت کنند چون اگر مطالبات انباشته شود، هیچ کس قادر به رفع و رجوع آن نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با تاکید بر حمایت مجدد از باشگاه های خصوصی گفت: اداره کل استان تهران تکالیف قانونی خود را از طریق نمایندگان غیررسمی باشگاه ها انجام می دهد که نتیجه آن برگزاری مجمع امروز است.

گل محمدی در پایان اظهار کرد: وظیفه اداره کل استان تهران حمایت بیشتر از باشگاه های خصوصی است چون باشگاه داران جمعی عاشق هستند که سرمایه، وقت و توان خود را برای خدمت به جوانان این کشور گذاشتند و نقص و کمبودهای خدمات بخش دولتی را در ایجاد و توسعه فضای ورزشی جبران می‌کنند.

در ادامه امیرحسینی به عنوان رییس جلسه، علیرضا روستاکاری نماینده وزارت ورزش و آدینه مشاور امور تشکل های کارفرمایی در سخنانی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

در ادامه این نشست ضمن قرائت اساسنامه، بر اساس پیشنهاد حاضران، اصطلاحاتی انجام شد و بندهایی به اساسنامه مصوب افزوده شد.

بر اساس رای گیری در مجمع دیروز، کاوه صدقی، حسن میرزا آقابیک، مجید کوهیان، علی سلامت و سهراب آزاد به عنوان اعضای هیئت مدیره و کاوه اخلاقی به همراه حمید رحمانیان به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب شدند.

همچنین رضا الوندی، به عنوان بازرس و مهرگان علوی به عنوان بازرس علی البدل انجمن صنفی کارفرمایی باشگاه داران ورزشی استان تهران انتخاب شدند.

در این جلسه مقرر شد خزانه دار، رییس، نایب رییس و دبیر انجمن صنفی باشگاه‌داران تهران در هفته آینده انتخاب شوند.

باشگاه داران استان تهران از طریق سایت Www.bashgahdaran-tehran.ir می‌توانند برای عضویت در انجمن صنفی باشگاهداران استان تهران اقدام کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *