رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تعویض ۱۴هزار کیلومتر کابل مسی به خودنگهدار تا پایان سال

14:52 - 22 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۸۵۴
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
غلامعلی رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: سال گذشته ۸۰۰۰ کیلومتر خودنگهدار جایگزین کابل‌های مسی شد امسال بر اساس برنامه‌ریزی ۱۴ هزار کیلومتر جایگزین خواهد شد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی توانیر، غلامعلی رخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر در آیین افتتاح مرکز طرح‌های هفته ۲۴ پویش هر هفته الف به ایران در خصوص تعویض کابل‌های خودنگهدار گفت: سال گذشته ۸۰۰۰ کیلومتر خودنگهدار جایگزین کابل‌های مسی شد امسال بر اساس برنامه‌ریزی ۱۴ هزار کیلومتر جایگزین خواهد شد.

وی گفت: از ابتدای امسال تا کنون پنج هزار کیلومتر شبکه کابل مسی تبدیل شده است و برنامه داریم که هر ماه یک استان را اعلام کنیم که دراین خصوص، استان لرستان برای آبان ماه آماده است.
رخشانی مهر همچنین در خصوص پروژه هوشمند سازی مراکز اتفاقات برق (هما) گفت گفت یکی از برنامه‌های ۲۴ باره است که برای دوسال برنامه ریزی و به اجرا در آمد.

وی ادامه‌داد: در همین خصوص ۱۰۵ طرح در قالب این برنامه‌های ۲۴گانه تعریف شد.

رخشانی مهر اضافه کرد؛ هوشمند سازی مراکز اتفاقات برقکاهش مدت زمان خاموشی‌ها خواهد شد چرا که در قالب این برنامه می‌توان علاوه بر مدیریت تماس‌های بهمنی که در شرایط حاد جوی رخ می‌دهد، میزان رضایت مشترکان و پایش پذیریو رصد اکیپ‌های عملیاتی را بیشتر کرد.

وی در خصوص توسعه ناوگان عملیاتی برق نیز گفت با راه اندازی ناوگان موتوری، رسیدگی به خاموشی‌های تکی، که بر اساس آمار ۶۰ درصد از خاموشی‌ها را شامل می‌شود با سهولت بیشتر و سرعت افزون‌تر انجام خواهد شد.

رخشانی مهر در عین حال از راه اندازی اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران (خدمات سبز) در آینده بسیار نزدیک خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم که درب شرکت‌های توزیع برق را به صورت نمادین ببندیم و همه خدمات را به صورت غیر حضوری ارائه دهیم.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *