رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

آمادگی بهره‌برداری از تولیدات داخلی در حوزه هوایی

14:22 - 22 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۸۲۱
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران‌ایر آماده بهره بردن از تولیدات داخلی در حوزه هوایی است و در این زمینه علاقه‌مند به همکاری با شرکت صنایع هواپیماسازی ایران هستیم.

- طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی علیرضا برخور درخصوص برنامه‌ریزی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای استفاده از تولیدات داخلی قطعات هواپیما اظهار داشت:‌ در بازدیدی که همراه با وزیر راه و شهرسازی از شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) انجام گرفت، پیشرفت بسیار خوب این مجموعه را در زمینه تولید قطعات مورد نیاز هواپیما شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه این قطعات توسط هسا کاملا با استانداردهای بین‌المللی تطابق دارد، تصریح کرد:‌ با صحبت‌هایی که با وزیر در این بازدید انجام گرفت، مشتاق هستیم تا با هسا ارتباط بیشتری برای تولید قطعات مورد نیاز ایران ایر داشته باشیم. در این زمینه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران آماده هرگونه همکاری با شرکت صنایع هواپیماسازی ایران بوده و در بحث تولید و استفاده از قطعات داخلی ایران‌ایر آماده هزینه کردن است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درخصوص بحث چابک‌سازی در ایران‌ایر و اقدامات انجام گرفته در این زمینه، گفت: با توجه به وجود یکسری مشکلات و همچنین با توجه به لزوم ایجاد تولید و افزایش درآمد، قطعا با پرداخت بدهی‌ها چابک‌سازی و تغییر ساختاری در قدم بعدی خواهد بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *