آغاز اردو‌های تیم‌های ملی کشتی از ۲۵ مهر برای حضور در مسابقات جهانی

9:39 - 22 مهر 1399
کد خبر: ۶۶۴۶۶۰
جلسه فوق‌العاده کادرهای فنی تیم‌های ملی بزرگسالان و رییس فدراسیون کشتی، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.
- محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در مورد موارد مطرح شده در این جلسه با بیان این مطلب افزود: با توجه اعلام اتحادیه جهانی کشتی در خصوص برگزاری رقابت‌های جهانی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان در سال ۲۰۲۰ طی روز‌های ۲۲ تا ۳۰ آذرماه سال جاری، جلسه فوق‌العاده‌ای صبح امروز با حضور علیرضا دبیر رییس و سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون، محسن کاوه مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد، محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد برگزار شد.
 
امامی تصریح کرد: در این جلسه در مورد چگونگی برنامه ریزی برای حضور در مسابقات جهانی صربستان بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
- پس از پایان دور رفت مسابقات لیگ برتر، برنامه‌ریزی در مورد برگزاری دور برگشت رقابت‌ها به بعد از مسابقات جهانی صربستان موکول شد.
 
- حداکثر ۳۰ کشتی‌گیر از تیم ملی آزاد و ۳۰ کشتی‌گیر از تیم ملی کشتی فرنگی به همراه کادر فنی مربوطه از روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه برای انجام تست‌های کرونا اقدام خواهند نمود و پس از اعلام نتایج، از روز بعد، اردوها آغاز خواهد شد.
 
- ملاک انتخاب کشتی‌گیران بر اساس نظر کادر فنی، وفق ضوابط سال گذشته از جمله مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان، تورنمنت‌های بین‌المللی، جام بین‌المللی تختی، رقابت‌های قهرمانی آسیا (هند ۲۰۲۰)، نحوه عملکرد کشتی‌گیران در اردوها، مسابقات احتمالی درون اردویی و شرایط جسمانی و نتیجه آزمایشات کرونا پیش از اعلام قطعی اسامی و اعزام نفرات خواهد بود و  نفرات ملی‌پوش در نهایت با نظر کادر فنی و با عدالت انتخاب می‌شوند.
 
- اسامی تیم ملی کشتی آزاد به جهت حضور در اردو (از روز ۲۵ مهرماه) اعلام شد و اسامی تیم ملی کشتی فرنگی نیز برای حضور در اردو پس از برگزاری دور رفت رقابت‌های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی در اسرع وقت اعلام خواهد شد.
 
گفتنی است رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت کشتی‌گیران از اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *