قدردانی و تمجید رهبر انقلاب از همسر «شهید بلباسی» +فیلم

۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴:۴۵
کد خبر: ۶۶۴۴۵۰
صفحه ریحانه، که روایت‌های رهبر معظم انقلاب از زنان، خانواده و سبک زندگی را منتشر می‌کند به مناسبت بازگشت پیکر شهید بلباسی به میهن، بخشی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار با خانواده وی را منتشر کرد.
_ صفحه ریحانه، که روایت‌های رهبر معظم انقلاب از زنان، خانواده و سبک زندگی را منتشر می‌کند به مناسبت بازگشت پیکر شهید بلباسی به میهن، قدردانی و تمجید رهبر انقلاب از همسر «شهید بلباسی»  را منتشر کرد و نوشت: روز‌های ابتدایی آذرماه سال ۹۵، دیدار خاطره‌انگیزی میان خانواده‌ی شهدای مدافع‌حرم و رهبر انقلاب اسلامی اتفاق افتاد. آقا از روی کاغذی، اسم حضار را میخوانند: «خانم محبوبه بلباسی، همسر گرامی شهید. من خواندم وصیّت‌نامه‌ی این شهید را که به این همسرش میگوید که اگر شما نبودی، من به این راه نمیرفتم. شما بودی که کمک کردی من به این راه بروم. این‌طوره خانم؟»
 
همسر شهید که گویی از تلطّف آقا جا خورده، چیزی نمی‌گوید. مادر شهید، اما به زبان می‌آید که: "بله، همین‌طوره؛ محمد اصلاً خونه نبود و بار زندگی و بزرگ کردن چهار تا بچه، روی دوش خانومش بود. "
 
در آغوش همسر شهید بلباسی، دختر ۲۰روزه‌ی شهید قرار دارد. همسر شهید از آقا خواست که در گوش فرزندش اذان و اقامه بگوید. آقا نیز رو به جمعیت مردان گفت که بچه را از مادرش بگیرند. آقا شروع کرد در گوش راست اذان گفتن. به گوش چپ که رسید گویا نوزاد هوشیار شده بود و کم‌کم داشت تقلّا می‌کرد که رهبر آهسته‌آهسته او را تکان داد تا مجدداً آرام شود.
 
[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/2800847_620.mp4']
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *