امام جمعه بوشهر: بنگاه‌های کوچک عامل مهم رشد تولید ملی است

۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵:۵۳
کد خبر: ۶۶۳۲۰۵
امام جمعه بوشهر ضمن تاکید بر گسترس صنایع مادر و بالادستی گفت: برای رشد اقتصادی و تحقق جهش تولید باید به صنایع پایین دستی در عرصه‌های مختلف انرژی، معادن، صنایع و کشاورزی نگاه ویژه داشته باشیم و با ایجاد بنگاه‌های کوچک و پربازده موثر در رشد تولید ملی اقدامات لازم را داشته باشیم.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در گفت‌وگو با میزان، ضمن تاکید بر توسعه تولید مادر بیان کرد: در همه عرصه‌های اقتصادی نگاه ما باید به تولید کالای استراتژیک و راهبردی باشد و تولیدات با کیفیت همراه با دانش افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر اینکه برای رشد اقتصادی در فضای ملی مطابق با نیاز‌های آمایشی باید پیش برویم، گفت: به ویژه تولید مواد اولیه‌ای که دیگر کالا‌ها مترتب به وجود آن است در فضای ملی و بین‌المللی دارای رشد اقتصادی خوبی خواهد شد.

وی ضمن تاکید بر گسترس صنایع مادر و بالادستی اظهار داشت: برای رشد اقتصادی و تحقق جهش تولید باید به صنایع پایین دستی در عرصه‌های مختلف انرژی، معادن، صنایع و کشاورزی نگاه ویژه داشته باشیم و با ایجاد بنگاه‌های کوچک و پربازده موثر در رشد تولید ملی اقدامات لازم را داشته باشیم.

آیت‌الله بوشهری با تاکید بر تولید مواد مورد نیاز و کالای باکیفیت داخلی در پایان بیان کرد: از بخش خصوصی کارآمد و متعهد باید حمایت شود تا بتوانند در هر عرصه‌ های مختلف رشد و با صادرات در سطح بین‎المللی کالای باکیفیت عرضه کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *