قاضی مسعودی مقام: هیچ تفاوتی میان مفاد کیفرخواست و آنچه نماینده دادستان در جلسه دادگاه محمد امامی قرائت کرد، وجود ندارد/ قهرمانی: کلیه اسناد کیفرخواست به متهم و وکیل او ابلاغ شده است

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۲:۵۱
کد خبر: ۶۶۲۷۴۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس دادگاه رسیدگی‌کننده به اتهامات محمد امامی و ۳۳ متهم دیگر پرونده، گفت: هیچ تفاوتی میان مفاد کیفرخواست و آنچه نماینده دادستان در جلسه دادگاه قرائت کرد، وجود ندارد و مفاد کیفرخواست به همراه قرار جلب دادرسی به صورت کامل در اختیار متهم و وکیل وی قرار گرفته است.

- در پی ادعای وکیل متهم امامی، ناظر بر تفاوت کیفرخواست قرائت شده از سوی نماینده دادستان در جلسه دادگاه با کیفرخواست ارائه شده به متهم، قاضی مسعودی مقام و همچنین قهرمانی نماینده دادستان در پرونده به ادعای وکیل امامی واکنش نشان دادند.

قاضی مسعودی‌مقام، رییس دادگاه رسیدگی کننده به اتهامات محمد امامی و ۳۳ متهم دیگر پرونده، در گفت‌وگو با میزان، در رابطه با این موضوع  گفت: هیچ تفاوتی میان مفاد کیفرخواست و آنچه نماینده دادستان در جلسه دادگاه قرائت کرد، وجود ندارد و مفاد کیفرخواست به همراه قرار جلب دادرسی به صورت کامل در اختیار متهم و وکیل وی قرار گرفته است.

رسول قهرمانی، نماینده دادستان نیز در همین رابطه به میزان گفت: کیفرخواست پرونده مزبور به صورت تایپی به همراه جداول و نمودارها و مشتمل بر تمام تسهیلات دریافتی و ارقام آنها تنظیم شده است و در سامانه ثنا به متهم و وکیلش ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: همچنین به جهت احتیاط و اینکه کلیه اسناد کیفرخواست و جداول و نمودارهای آن به اطلاع متهم و وکیلش برسد، در زمان دیگری متهم و وکیل وی به شعبه دادگاه احضار شده و کلیه اسناد کیفرخواست شامل متن، جداول و نمودارها به همراه قرار نهایی به نام‌بردگان ابلاغ شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *