کشف دو محموله مواد مخدر در شیراز و شهرستان بوانات

۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶:۱۰
کد خبر: ۶۵۸۸۳۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان فارس از کشف ۲۴۶ هزار قرص متادون و ۱۲۸ لیتر شربت متادون در شیراز و یک محموله ۱۱۷ کیلویی تریاک در بوانات خبر داد.

- حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی با اعلام خبر کشف ۲۴۶ هزار قرص متادون و ۱۲۸ لیتر شربت متادون در شیراز و یک محموله ۱۱۷ کیلویی تریاک در بوانات گفت: این اقدام در پی گزارش مردمی و با ورود به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر مرکز استان انجام شد.

این مقام قضایی با بیان اینکه ارزش مواد کشف شده بیش از ٣٠ میلیارد ریال است گفت: محل دپوی این مواد، با دستور مقام قضایی پلمپ شده و تحقیقات در خصوص عوامل تهیه، توزیع و نگهداری این مواد در حال انجام است.

رییس کل دادگستری استان فارس همچنین از کشف ۱۱۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان بوانات خبر داد.

وی همچنین با بیان اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده است گفت: این محموله در قالب بسته‌های ۱۰ کیلویی و به صورت حرفه‌ای جا سازی شده بود که با هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوانات کشف گردد.

این مقام ارشد قضایی استان فارس تلاش‌های پلیس مواد مخدر استان و همچنین نیرو‌های امنیتی را ستود و بیان داشت: متاسفانه مواد مخدر به عنوان ام الفساد، زمینه گرایش جوانان به فساد را فراهم می‌کند و دادگستری استان فارس در راستای صیانت از جوانان با سوداگران این مواد افیونی شدیدترین برخورد‌ها را در دستور کار قرار داده اند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *