اعلام ضوابط جدید دورکاری کارکنان در چهارمحال و بختیاری

۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵:۳۱
کد خبر: ۶۵۸۵۶۲
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به شیوع کرونا و شروع فصول سرد سال، مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به یک سوم کارکنان خود دورکاری و مرخصی بدهند.
اقبال عباسی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به آخرین اقدامات در مقابله با بیماری کرونا در استان چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: با توجه به شیوع کرونا و شروع فصول سرد سال، مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به یک سوم کارکنان خود دورکاری و مرخصی بدهند.

وی افزود: برای کنترل بیماری کرونا تا حد امکان از برگزاری تجمعات باید خودداری شود و ادارات نیز جلسات باید با یک سوم ظرفیت محل برگزاری باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در تلاش هستیم اعتباری برای دستگاه‌های درگیر با کرونا تامین و در اختیارشان بگذاریم. از طرف ستاد استانی مقابله با کرونا به دانشگاه علوم پزشکی و فرمانداری‌ها اختیاراتی داده شد تا اماکن و واحد‌های تولیدی که برای حفظ سلامت نیاز به تعطیلی شان احساس می‌شود را تعطیل کنند.
 

عباسی با اشاره به محدودیت‌های کرونایی نیز گفت: تجمع در آرامستان‌ها ممنوع است البته برگزاری مراسم تجمعی در منازل نیز همچنان ممنوع است. همچنین با افزایش ارائه خدمات الکترونیک به مردم در تلاش هستیم مراجعات شهروندان به بانک‌ها و اصناف کاهش یابد.

وی در پایان گفت: نظارت بر رعایت دستورات بهداشتی در مناطق گردشگری، اصناف، سامانه‌های حمل و نقل عمومی افزایش یافته است، تیم‌هایی متشکل از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات، اماکن و مراجع قضایی در بازدید از واحد‌های صنفی حضور دارند و با متخلفان برخورد جدی قانونی صورت می‌گیرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *