استان چهارمحال و بختیاری در شرایط هشدار کرونایی

۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹:۴۹
کد خبر: ۶۵۶۲۹۵
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این استان ار نظر ابتلاءبه کرونا در شرایط هشدار قرار دارد، گفت: رزمایش مهر تحصیلی در استان با هدف جمع آوری کمک هزینه تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند برگزار شد.
اقبال عباسی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به آخرین اقدامات استانداری چهارمحال و بختیاری جهت مقابله با کرونا اظهارداشت: طبق بررسی‌ها، پروتکل‌های بهداشتی در بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و مطب‌ها بیش‌تر از سایر مکان‌ها رعایت می‌شود.

وی با تاکید بر انجام پیش‌بینی‌های لازم برای پیک‌های بعدی شیوع کرونا در فصول سرد سال افزود: استان چهارمحال و بختیاری در شرایط هشدار قرار دارد. 
 
 
استاندار چهارمحال و بختیاری درباره ممنوعیت‌های ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: برگزاری نماز جمعه در سطح استان منوط به اعلام نظر دانشگاه علوم پزشکی است چنانچه برگزاری نماز جمعه در مناطق قرمز استان امکانپذیر نیست. سایر محدودیت‌ها از جمله منع فعالیت رستوران ها، ورزشگاه‌ها و کافه‌ها و ورزشگاه‌های در شهر‌های دارای وضعیت قرمز استان ادامه دارد. 

عباسی با اشاره به برگزاری رزمایش مهر تحصیلی در استان چهارمحال و بختیاری گفت: این رزمایش با هدف جمع آوری کمک هزینه تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند و با حضور نماینده، ولی فقیه در استان و دیگر مسولان استانی برگزار شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *