چرا کولر‌های مترو در فصل پاییز و زمستان روشن است؟

۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰:۰۱
کد خبر: ۶۵۶۰۳۷
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به تشریح تمهیدات شرکت مترو در فصل پاییز و سرد شدن هوا پرداخت.

فرنوش نوبخت در گفت‌وگو با میزان به بیان توصیه‌هایی برای استفاده مسافران مترو در فصل پاییز و زمستان پرداخت و گفت: با رسیدن فصل پاییز و زمستان احتمال شیوع بیماری‌های سرماخوردگی و آنفولانزا در کنار کرونا وجود دارد در نتیجه مردم باید دقت نظر را داشته باشند که پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی اجرایی کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: ما سعی می‌کنیم که حداکثر خدمات را به شهروندان ارائه کنیم تا افراد بتوانند با خیال راحت از این وسیله حمل و نقلی برای رفت و آمد‌های خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: مردم باید تا جای امکان از حضور مکان‌های شلوغ و تجمعات خودداری کنند و این مساله در مترو اینگونه می‌توان بیان شود که اولا مردم از تردد‌های غیرضروری خود کاسته و در ساعات غیرپیک از مترو استفاده کنند، اما در صورت ضرورت هم باید حتما ماسک زده و فاصله اجتماعی خود را تا جای امکان با دیگر افراد رعایت کنند.

نوبخت خاطرنشان کرد: اگر مردم رعایت نکات بهداشتی را رعایت کنند و بیماری کرونا را جدی بگیرند، ثمرات بسیاری را با خود به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: ما در فصل پاییز و زمستان همچنان کولر‌ها را در مترو روشن می‌کنیم و تنها در ساعات اولیه صبح و برخی اوقات در خط ۵ مترو است که سیستم گرمایشی در مترو روشن خواهد بود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: این کار از این حیث صورت می‌گیرد که انبوه مردمی که در مترو استفاده می‌کنند، با حضورشان دمای مترو به حد متعادل می‌رسد، در نتیجه همکارانمان از کولر استفاده می‌کنند تا فضای بهتری در مترو وجود داشته باشد.

نوبخت در خصوص اینکه بازگشایی مدارس چه تاثیری برای تعداد مسافران در مترو داشته است، تاکید کرد: تعداد مسافران با بازگشایی مدارس نزدیک به ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است و از نزدیک ۸۵۰ هزار نفر به ۹۴۰ هزار نفر برسد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *