ثبت مشخصات متعرضان به حقوق مردم در سامانه پلیس امنیت ناجا

۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰:۳۷
کد خبر: ۶۵۵۸۸۶
فرمانده نیروی انتظامی از راه اندازی سامانه‌ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند، خبرداد.

- سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی از سال گذشته، اشرافیت خوبی در حوزه اقتصادی کشور پیدا کرده ایم.

وی با اعلام اینکه برخورد با مفسدان اقتصادی، اولویت نیروی انتظامی است، تصریح کرد: با شبکه‌های مافیایی که درصدد ضربه زدن به اقتصاد کشور بوده و هستند، هوشمندانه، قاطعانه و بدون هیچ اغماضی برخورد می‌کنیم که در این رابطه با همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی اقدامات موثری انجام شده است که البته این روند ادامه خواهد داشت و در حال حاضر پرونده‌هایی در دست اقدام داریم که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به برخورد قاطع با اراذل و اوباش و هنجارشکنانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند، اشاره و بیان کرد: پلیس تا پای جان در راه امنیت مردم ایستاده و اجازه نخواهد داد که کوچکترین خدشه‌ای به امنیت کشور وارد شود.

فرمانده ناجا از راه اندازی سامانه‌ای در پلیس امنیت ناجا برای ثبت مشخصات افرادی که به حقوق مردم تعدی می‌کنند، خبرداد و گفت: با استفاده از این سامانه می‌توانیم هر لحظه که بخواهیم این افراد را احضار و از آن‌ها تعهد بگیریم و اگر خدای ناخواسته فردی قصد تعدی و تعرض به حقوق مردم را داشته باشد با آن قاطعانه و بدون اغماض برخورد می‌کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *