آزادی ٣۵ محکوم مالی از ابتدای سال ۹۹ با همت خیرین فارس

۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸:۵۸
کد خبر: ۶۵۳۸۶۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از آزادی ٣۵ محکوم مالی از ابتدای سال ۹۹ با همت خیرین این استان خبر داد.
- حیدر آسیابی با بیان اینکه تسریع در روند تکمیل فاز دوم مجتمع فرهنگی انجمن زندانیان شیراز در دستور کار است، گفت: هدف از راه اندازی مجتمع فرهنگی انجمن حمایت زندانیان، حفظ کرامت انسانی خانواده زندانیان و ارتقای سطح برنامه‌های آموزشی برای افراد تحت پوشش است و بایستی با سرعت عمل بیشتری تکمیل پروژه در دستور کار قرار گیرد.

وی یادآور شد: خوشبختانه با همت اعضای هیأت مدیره و خیرین در انجمن حمایت، اقدامات گسترده‌ای در راستای حمایت از خانواده‌های بی بضاعت زندانیان انجام شده است و باید این فعالیت‌ها تداوم یابد.

آسیابی گفت: اصلاح و تربیت و نگهداری زندانیان، رسالت سازمان زندانهاست و حمایت از خانواده‌های بی بضاعت زندانیان از فرایند‌های مهم اصلاح و تربیت است که انجمن حمایت باید در این زمینه فعالیت‌های بیشتری در زمینه خودکفایی خانواده ها، آموزش، مشاوره و فعالیت‌های فرهنگی داشته باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس تأکید کرد: انجمن حمایت باید به سمت جذب خیرین، سرمایه گذاران و فعالیت‌های اشتغال پایدار حرکت کند.
 
وی گفت: از ابتدای سال جاری با همت خیرین انجمن، تعداد ۳۵ نفر از زندانیان که به دلیل بدهی مالی در زندان بسر می‌بردند با کمک ۲ میلیارد ریالی نیکوکاران نوع دوست انجمن حمایت شیراز از زندان آزاد شده اند و باید برای جلب مشارکت خیرین در زمینه کمک به خانواده‌های زندانیان بی بضاعت و آزادی زندانیان تلاش بیشتری صورت گیرد.

برچسب ها: فارس آزادی زندانی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *