رییس کل دادگستری و استاندار یزد با یکدیگر دیدار کردند

۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴:۲۱
کد خبر: ۶۵۱۸۵۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان یزد با استاندار این استان دیدار کرد و گفت: باید با تعامل، همفکری و هم‌افزایی نمایندگان قوای مجریه، مقننه و قضاییه در استان یزد، سلامت، امنیت، عدالت، رفاه و آسایش را در جامعه تا سرحد مقدور و مطلوب اجرا کرد.

رییس کل دادگستری و استاندار یزد با یکدیگر دیدار کردند - «غلامعلی دهشیری» رییس کل دادگستری استان یزد در دیدار با «محمدعلی طالبی» استاندار یزد که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: عرض خداقوت و خسته نباشید به دولتمردان، فقط منحصر به هفته دولت نیست و خدمات و تلاش های مجموعه اجرایی استان یزد در طول سال، جاری و ساری است.

وی تصریح کرد: باید با تعامل، همفکری و هم‌افزایی نمایندگان قوای مجریه، مقننه و قضاییه در استان یزد، سلامت، امنیت، عدالت، رفاه و آسایش را در جامعه تا سرحد مقدور و مطلوب اجرا کرد.

این مقام قضایی، از آمادگی آموزش اعضای کمیسیون های شبه‌قضایی خبر داد و بیان داشت: با توجه به دستورالعمل جامع امور نمایندگان قوه قضاییه و نظارت بر مراجع شبه قضایی صادره از ناحیه ریاست قوه قضاییه مصوب نهم فروردین سال جاری، در حال حاضر در راستای ساماندهی و نظام‌مند کردن امور نمایندگان قوه و ارتقا کارایی، اثر بخشی و نظارت بر مراجع شبه قضایی با تعیین بازرسانی، بازرسی از کمیسیون های شبه قضایی آغاز شده است و این آمادگی وجود دارد تا با همکاری سایر نهادهای مرتبط، آموزش های لازم به اعضای این کمیسیون ها ارائه شود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از شور و شعور حسینی هیئت های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در ایام دهه اول محرم، ابراز داشت: برگزاری مراسم های روضه با رعایت همه دستورالعمل های بهداشتی نشان از فرهنگ بالای اجتماعی مردم استان یزد داشت که جای تقدیر و تشکر دارد.

در این دیدار اعضای شورای قضایی استان یزد نیز به بیان برخی از مسائل حوزه کاری خود پرداختند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *