پوستر جدید فیلم سینمایی «بتمن» منتشر شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶:۱۷
کد خبر: ۶۴۸۹۱۷
کمپانی برادران وارنر نخستین مجموع پوستر از فیلم سینمایی «بتمن» را منتشر کرد، بتمن از جمله آثاری بود که به دلیل شیوع بیماری کرونا تولیدش متوقف شده بود.

- کمپانی برادران وارنر نخستین مجموع پوستر از فیلم سینمایی «بتمن» را منتشر کرد، بتمن از جمله آثاری بود که به دلیل شیوع بیماری کرونا تولیدش متوقف شده بود. 

بتمن فیلمی ابرقهرمانی به کارگردانی مت ریوز و بازی رابرت پتینسون در نقش بتمن است که در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود. این فیلم دهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی است و بعد از شوالیه تاریکی برمی‌خیزد که در سال ۲۰۱۲ اکران شد، اولین فیلم مستقل بتمن است.

پوستر جدید فیلم سینمایی «بتمن» منتشر شد

در این فیلم زوئی کراویتز در نقش کت‌وومن، پل دینو در نقش ریدلر و جفری رایت در نقش جیمز گوردون حضور دارند. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به کالین فارل، اندی سرکیس و جان تورتورو اشاره کرد.

فیلمبرداری اولیه بتمن در دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شد. تاریخ اکران بتمن ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ است. به گفته پتینسون، این فیلم مستقل از دنیای فیلم جوکر خواهد بود.

پوستر جدید فیلم سینمایی «بتمن» منتشر شد

تاریخ اکران فیلم بتمن در ایالات متحده آمریکا توسط برادران وارنر، ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ مصادف با ۴ تیر ۱۴۰۰ تعیین شده‌است. این فیلم قرار است بخشی از یک سه‌گانه باشد و قرارداد بازیگران طوری تنظیم شده‌است که متعهد به بازآفرینی نقش‌هایشان در فیلم‌های بعدی دنیای سینمایی دی‌سی باشند.

رابرت پتینسون در نقش بتمن، جفری رایت در نقش جیمز گوردون، زوئی کراویتز در نقش زن گربه‌ای، پل دینو در نقش ریدلر، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث، کالین فارل در نقش پنگوئن، جان تورتورو در نقش کارمین فلکون، پیتر سارسگارد بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha