ارائه درخواست برگزاری لیگ ووشو به فدراسیون پزشکی ورزشی

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵:۵۷
کد خبر: ۶۴۸۷۷۹
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
سرپرست سازمان لیگ فدراسیون ووشو، برگزاری لیگ‌های این رشته رزمی را منوط به نظر نهایی فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با کرونا در ورزش دانست.

- طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون ووشو، مهدی خانی سرپرست سازمان لیگ فدراسیون ووشو، اظهار داشت: لیگ سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام ماند و با تصمیماتی که در ادامه اتخاذ شد، تیم‌های برتر را معرفی کردیم و مراسم اختتامیه نیز در روز جهانی ووشو برگزار و جام‌های قهرمانی به تیم‌های برتر اهدا شد.

وی درخصوص شرایط برگزاری لیگ ووشو در سال جاری گفت: به دنبال برگزاری لیگ هستیم. بر همین اساس نامه‌ای با ۹ بند را به فدراسیون پزشکی ورزشی ارسال کردیم و درباره چگونگی برگزاری لیگ ووشو با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مواردی را ارائه دادیم. این موارد عنوان شده به فدراسیون پزشکی ورزشی شامل برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگر، وزن‌کشی در فضای باز، اجرای موارد بهداشتی از جمله ضدعفونی کردن دست‌ها و لباس‌ها، گرفتن درجه تب افراد و ... می‌شود.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون ووشو عنوان کرد: دعوت‌نامه‌ای را برای باشگاه‎های مختلف به منظور اعلام حضور آنها ارسال کردیم. این دعوت‌نامه به سبک‌های زیرمجموعه فدراسیون نیز فرستاده شده است. امیدواریم شرایط برگزاری لیگ ووشو مساعد شود و ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و همچنین فدراسیون پزشکی ورزشی هرچه زودتر پاسخ ما را بدهند؛ چرا که برگزاری لیگ منوط به نظر نهایی این دو مجموعه است.

خانی در پایان گفت: در صورتی که با برگزاری لیگ ووشو موافقت شود، ما پایان شهریورماه را فرصت اعلام آمادگی تیم‌ها در نظر خواهیم گرفت. همچنین قرعه‌کشی اوایل مهرماه انجام می‌شود و اواخر مهر نیز لیگ‌های برتر و جوانان برگزار خواهد شد. البته همانطور که گفتم، همه چیز منوط به نظر نهایی فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد مبارزه با کرونا در ورزش است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha