زمان انتشار کلید سئوالات کنکور اعلام شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵:۰۲
کد خبر: ۶۴۸۶۴۴
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید سئوالات تمامی گروه‌های آزمایشی آزمون سراسری در روز دوشنبه سوم شهریور ماه خبر داد.

زمان انتشار کلید سئوالات کنکور اعلام شدخبرگزاری میران - فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کلید سئوالات تمامی گروه‌های آزمایشی آزمون سراسری در روز دوشنبه سوم شهریور ماه خبر داد و گفت: تعداد ۱۳۵ هزار و ۸۶۱ داوطلب در گروه آزمایشی ریاضی و فنی و تعداد ۳۱۰ هزار و ۹۵۹ نفر نیز در گروه آزمایشی علوم انسانی کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند و آزمون این داوطلبان از ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه در ۷۷۷ حوزه امتحانی آغاز شد.

وی در ادامه تصریح کرد: فردا جمعه ۳۱ مرداد نیز ۵۹۴ هزار داوطلب در گروه آزمایشی تجربی رقابت خواهند کرد و در نهایت آزمون گروه آزمایشی زبان در روز شنبه با شرکت بیش از ۱۷۴ هزار داوطلب برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: کلید اولیه سئوالات آزمون سراسری (داخل کشور) از ساعت ۲۱ روز دوشنبه سوم شهریور و کلید سئوالات آزمون داوطلبان خارج از کشور نیز بعد از ظهر روز چهارشنبه ۵ شهریور بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد.

زرین آمیزی تاکید کرد: دفترچه سئوالات آزمون گروه‌های آزمایشی نیز بعد از برگزاری هر آزمون بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۵ داوطلب کنکور‌های ریاضی و انسانی مبتلا به کرونا هستند، گفت: آزمون یک داوطلب تهرانی در بیمارستان طالقانی برگزار می‌شود و تنها داوطلب کنکور که در بیمارستان بستری شده از استان هرمزگان است و این داوطلب امروز در گروه آزمایشی علوم انسانی کنکور می‌دهد.

زرین آمیزی همچنین با بیان اینکه در روند برگزاری آزمون امروز تاکنون هیچ تخلفی از حوزه‌های برگزاری آزمون گزارش نشده است، افزود: متاسفانه از صبح امروز تجمع خانواده‌ها در حوزه‌های برگزاری آزمون شاهد هستیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha