تیماجی: تمرینات بدنسازی المپین‌های بوکس را تحت نظر داریم

۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲:۰۱
کد خبر: ۶۴۸۶۱۳
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
مربی بدنساز تیم ملی بوکس گفت: تمرینات بدنسازی بوکسور‌ها از ۱۵ مرداد آغاز شده و آن را زیر نظر داریم.

دانیال تیماجی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تمرینات بدنسازی ملی‌پوشان المپیکی بوکس اظهار داشت: تمرینات بدنسازی بوکسور‌ها از ۱۵ مرداد آغاز شد و دانیال شه‌بخش و شاهین موسوی به مدت ۲۱ روز تمرینات مدنظر ما را انجام می‌دهند و پس از آن حدود یک هفته استراحت می‌کنند و سپس مرحله دوم اردو پیگیری خواهد شد.

وی افزود: گروهی در فضای مجازی داریم که هر روز برنامه خود را به ملی‌پوشان المپیکی ارائه می‌کنیم و آنها از تمرینات خود فیلم گرفته و ارسال می‌کنند تا از میزان آمادگی‌شان آگاهی داشته باشیم.

مربی بدنساز تیم ملی بوکس ادامه داد: در یک ماه گذشته بچه‌ها روی سازگاری ساختاری بیشتر کار کردند و ما از زمان شروع اردو روی بحث کار با وزنه بیشتر تمرکز کردیم و مرحله بعدی اردو هم روی قدرت حداکثری کار میکنیم.

تیماجی تصریح کرد: المپین‌های بوکس تمرینات هوازی را مداوم انجام دادند و الان وارد مرحله اینتروال شدند. تمرینات را با محوریت اینکه کمربند طبیعی بدن بوکسور‌ها را تحت نظر بگیریم، پیش میبریم تا بچه‌ها با آمادگی بیشتری در مرحله بعدی اردوی مجازی شرکت کنند.

تیماجی در خصوص اینکه در صورت برگزاری اردوی تیم ملی بوکس، شه‌بخش و موسوی با چه میزان آمادگی به تمرینات می‌رسند، گفت: اگر با همین روند پیش برویم، المپین‌های بوکس با امادگی ۶۵ تا ۷۰ درصد وارد اردوی تیم ملی خواهند شد؛ هرچند که تاریخ دقیقی برای برگزاری اردو‌ها هنوز مشخص نیست. هدف ما این است که روند امادگی بوکسور‌ها را بهبود ببخشیم تا بتوانیم به تیم ملی بوکس در جهت موفقیت در مسابقات پیش رو کمک کنیم.


برچسب ها: بوکس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha