احداث دیواره سنگ نوردی در بوستان‌های پایتخت

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸:۱۸
کد خبر: ۶۴۸۴۱۶
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
کوهنوردی و صخره نوردی به عنوان رشته‌های ورزشی پرطرفدار و کم هزینه، با تفاهم میان سازمان ورزش شهرداری تهران و فدراسیون کوهنوردی در پایتخت گسترش می‌یابند.

- طبق اعلام روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، رضا زارعی، رییس فدراسیون کوهنوردی دردیدار با امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با تاکید بر اینکه کوهنوردی از ورزش‌های پر تقاضا و پر مخاطب برای مردم است، گفت: در گذشته نیز با فرهنگسرا‌های شهرداری همکاری خوبی داشتیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته نسبت به آموزش ۲۶ هزار نفر در بوستان‌های شهر تهران اقدام کرده‌ایم، ادامه داد: به همین منظور می‌توان مربی تخصصی در اختیار شهرداری تهران قرار داد و با همکاری شهرداری تهران نسبت به احداث دیواره‌های سنگ نوردی در بوستان‌های پایتخت نیز اقدام کرد.

احداث دیواره سنگ نوردی در بوستان‌های پایتخت

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این دیدار با اشاره به اینکه اکثر بوستان‌های شهرداری تهران ایستگاه‌های ورزش همگانی دارند، گفت: تمایل و اشتیاق مردم به کوهنوردی بسیار بالاست.

وی با اشاره به اینکه شهرداری مناطق یک، ۲، ۵ و ۲۲ دارای مناطق کوهستانی هستند، تاکید کرد: با همکاری با فدراسیون کوهنوردی، می‌توان فعالیت‌های مختلفی در توسعه ورزش کوهنوردی میان شهروندان تهرانی داشت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha