قریب: در سطح فدراسیون و باشگاه‌های کشور دچار کمبود مدیریت هستیم

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵:۵۱
کد خبر: ۶۴۸۳۴۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: وقتی مدیر می‌شویم، احساس می‌کنیم علامه دهر هستیم و همه مسائل فنی و ورزشی را می‌دانیم.

- محمدحسین قریب درباره محکومیت فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس پس از عقد قراردادی بسیار ضعیف اظهار داشت: من از جزئیات این قرارداد مطلع نیستم. نمی‌دانم دوستان قدیم (مسئولان پیشین فدراسیون فوتبال) چگونه این قرارداد را بستند و این مربی زرنگ و قالتاق چگونه از نقاط ضعف قرارداد استفاده کرده است، اما باید بدانیم فوتبال در عصر کنونی فقط یک ورزش نیست و فرابخشی است. فوتبال دیگر اقتصاد، اخلاق، حقوق و فرهنگ را در بر می‌گیرد و زیبایی ورزش هم به همین چند رشته‌ای بودن آن است.

وی با بیان اینکه مدیری شاغل در سطح فدراسیون یا باشگاه باید بتواند همه این بخش‌ها را به نحوی مطلوب مدیریت کند، تصریح کرد: نکته بسیار مهم این است که تمام این مسائل در تخصص یک مدیر نیست. اگر یک مدیر خیلی هنرمند باشد، بتواند در یک حوزه، تخصصی عمل کند و باید با تیم‌های خیلی قوی بتواند این محور‌ها را دنبال کند. ما در سطح فدراسیون و باشگاه‌های کشور، شدیداً دچار کمبود ساختار مدیریت همه جانبه هستیم. وقتی مدیر می‌شویم، احساس می‌کنیم علامه دهر هستیم و همه مسائل فنی و ورزشی را می‌دانیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha