تفاهم نامه همکاری میان سازمان زندان‌ها و سازمان جمع آورى و فروش اموال تملیکى منعقد شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵:۴۹
کد خبر: ۶۴۸۲۴۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و سازمان زندان‌ها در راستای همکاری جهت فروش کالا به منظور تامین اقلام مورد نیاز سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی در سراسر کشور در محدوده قوانین و مقررات منعقد شد.

تفاهم نامه همکاری میان سازمان زندان‌ها و سازمان جمع آورى و فروش اموال تملیکى منعقد شد - صبح امروز (چهارشنبه) تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی و سازمان زندان‌ها منعقد شد.

این تفاهم‌نامه در راستای همکاری جهت فروش کالا به منظور تامین اقلام مورد نیاز سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی در سراسر کشور در محدوده قوانین و مقررات و همچنین برای همکاری در تامین لوازم و مایحتاج زندان‌های سراسر کشور و سایر همکاری‌های لازم که در طول اجرای تفاهم نامه مطرح و مورد توافق طرفین قرار گیرد، است.

در این مراسم محمدمهدی حاج محمدی رییس سازمان زندان‌ها گفت: زندان فرصتی برای زندانی برای بازگشت است و فرصتی برای ما زندانبانان برای بازگرداندن.

وی افزود: ریشه بزهکاری برخی زندانیان بی مهری، بی توجهی و نامهربانی از ناحیه خانواده واطرافیان بوده است؛ لذا برای این جمعیت کیفری بناست ما مددکار مهربان و دلسوزی باشیم و در این ماموریت پرافتخار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی می‌تواند سهیم و شریک ما باشد و نقش موثری ایفا نماید.

حاج محمدی ادامه داد: برخی از بزهکاری‌ها ریشه در تنگنا‌های مالی و اقتصادی دارد و مساعدت‌ها و حمایت‌های مالی می‌تواند از فساد و بیچارگی خانواده‌های آنان نیز جلوگیری کند.

جهرمی مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی نیز طی سخنانی گفت: هدف از این تفاهم نامه استفاده از ظرفیت‌های موجود برای کمک به زندانیان و خانواده‌های آنان است.

وی افزود: این تفاهم نامه در پی آن است که هزینه‌های خدمت رسانی را کاهش دهد و امیدوارم در امر رسیدگی و کمک به زندانیان و خانواده‌های آنان بتوانیم سهیم باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha