استاندار بوشهر: روند ابتلاء به کرونا در استان همچنان نگران کننده است

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱:۱۱
کد خبر: ۶۴۸۲۲۰
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار بوشهر گفت: متأسفانه کماکان روند ابتلاء به کرونا در استان بوشهر نگران کننده است که امیدواریم با همکاری بیشتر مردم با کادر درمانی و اجرایی استان این روند بهبود یابد.
استاندار بوشهر گفت:عبدالکریم گراوند در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اقدامات در دست انجام برای مهار کرونا در استان بوشهر اظهارداشت: متأسفانه کماکان روند ابتلاء به کرونا در استان بوشهر نگران کننده است که امیدواریم با همکاری بیشتر مردم با کادر درمانی و اجرایی استان این روند بهبود یابد.

وی افزود: برای رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم به فرمانداران توصیه شده تا از ظرفیت بزرگان مناطق مختلف استفاده شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مراجعان به دستگاه‌ها و ادارات مختلف هنوز لازم الاجراست و با متخلفان برخورد می‌شود، تصریح کرد: مسئولیت ارائه خدمات به مراجعانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با مدیر آن دستگاه خواهد بود.

گراوند با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای رعایت حداکثری دستورالعمل‌های بهداشتی در عزاداری عای ایام محرم عنوان کرد: بخاطر شیوع کرونا، اجرای آیین‌های سنتی عزاداری در استان بوشهر ممنوع اعلام شده است، برای برگزاری پرشور آیین‌های محرم استفاده از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما مدنظر است.

سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام  آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا ۲۸ مرداد ماه هشدار داد: استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان‌شمالی، اردبیل، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان‌شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز و استان‌های فارس، ایلام، البرز، لرستان، هرمزگان، زنجان، قزوین، آذربایجان‌غربی، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد هم در وضعیت هشدار قرار دارند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha