اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال درباره مطالبات بازیکن خاتم

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵:۰۹
کد خبر: ۶۴۸۰۹۸
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای خود را درباره طلب مهدی لطفی بازیکن سال ۹۸ تیم خاتم اردکان صادر کرد.

- طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به شکایت مهدی لطفی مبنی بر دریافت نکردن ۷۰ درصد قرارداد سال ۹۸، روز دوشنبه بیستم مرداد برگزار شد.

اظهارات این بازیکن و نماینده باشگاه خاتم اردکان در این نشست شنیده شد و کمیته انضباطی پس از بررسی مدارک پرونده، رای خود را به شرح زیر صادر کرد.

«مهدی لطفی مطابق اسناد موجود، در لیگ برتر والیبال سال ۱۳۹۸ قراردادی را به مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به عنوان بازیکن با باشگاه خاتم اردکان منعقد کرده است و تاکنون تنها سی درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است.

همچنین باشگاه خاتم پس از نیم فصل، ضمن فسخ یک‌جانبه قرارداد، الباقی مبلغ قرارداد را پرداخت نکرده است و باشگاه ضمن تائید ادعای مهدی لطفی، متعهد گردیده که کلیه حق و حقوق قانونی بازیکن و مبلغ قرارداد را به طور کامل ظرف یک هفته پرداخت خواهد کند، اما تاکنون به تعهد خود عمل نکرده است؛ بنابراین با استناد به ماده ۸ آئین‌نامه سازمان لیگ و مقررات موضوعه در خصوص ایفای تعهدات، باشگاه خاتم اردکان پس از کسر ۱۰ درصد سهم فدراسیون، به پرداخت مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال به مهدی لطفی محکوم می‌گردد.»ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha