رییس دیوان عدالت اداری: خیانت حکام امارات در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی نابخشودنی است

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳:۳۴
کد خبر: ۶۴۸۰۰۲
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: قدس شریف قبله اول مسلمانان جهان است و برقراری ارتباط با رژیم اشغالگر قدس از سوی کشور امارات خیانتی نابخشودنی به امت اسلام است.

رییس دیوان عدالت اداری: خیانت حکام امارات در برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی نابخشودنی است - حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدکاظم بهرامی» رییس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور جلسه هیئت عمومی با تاکید بر اهمیت قدس شریف برای مسلمانان و حمایت مسلمین از حق مالکیت فلسطینیان بر سرزمین خود، برقراری رابطه رژیم امارات با رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی اسرائیل را خیانتی بزرگ و نابخشودنی به آرمان های اسلامی دانست و خواهان جبران هر چه سریعتر این حرکت از سوی حاکمان امارات شد.

رییس دیوان عدالت اداری در ادامه افزود: در گذشته چنین اقدامی از سوی حاکمان وقت کشور مصر انجام شد که در نهایت با اعتراض مردم این کشور و کشورهای اسلامی مواجه گردید و باعث از دست رفتن اعتبار مصر در جهان اسلام شد و این اقدام حاکمان امارات هم قطعا با مخالفت مردم این کشور و مسلمانان جهان همراه خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در این جلسه همچنین به فرا رسیدن ماه محرم اشاره کرد و درباره فضائل این ماه به  ذکر حدیثی از ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) پرداخت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha