فغانی شانسی برای قضاوت دربی ندارد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴:۳۲
کد خبر: ۶۴۷۹۴۹
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
داور بین‌المللی فوتبال کشورمان شانسی برای قضاوت شهرآورد تهران ندارد.

فغانی شانسی برای قضاوت دربی ندارد

- طبق قرعه‌کشی انجام شده قرار است که روز پنج شهریور دربی تهران در قالب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشورمان بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال برگزار شد.

یکی از موارد مهم در دربی بحث داور بازی است. گزینه‌های زیادی در کشورمان وجود دارند که می‌توانند این بازی را قضاوت کنند و صحبت‌های ضد و نقیضی هم در خصوص داور بازی شنیده می‌شود.

یکی از داورانی که نامش برای قضاوت این بازی شنیده شده علیرضا فغانی داور بین‌المللی کشورمان است که در کشور استرالیا اقامت دارد و قضاوت می‌کند.

البته در مورد فغانی این مسئله در حد شایعه بود، چون فغانی فعلا درگیر مسابقات لیگ استرالیا است و به همین دلیل نمی‌تواند در این شرایط به ایران بیاید. ضمن اینکه به خاطر شیوع ویروس کرونا فعلا مرز‌های هوایی یا بسته است یا پرواز‌ها با محدودیت‌های زیادی انجام می‌گیرد که همین موضوع هم دلیل دیگری می‌شود برای این که فغانی به ایران نیاید.

با توجه به این موارد یکی از داوران بین‌المللی فوتبال داخل کشورمان قضاوت دربی جام حذفی را برعهده خواهد گرفت. در این بین شنیده می‌شود شانس یکی، دو داور مثل رضا کرمانشاهی بسیار بالا از هر چند ممکن است برادران حیدری هم قاضی این بازی حساس شوند.


برچسب ها: پرسپولیس استقلال

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha