تابع: درباره اردو‌ها ما تابع مصوبات ستاد بازی‌های پارالمپیک هستیم

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳:۱۵
کد خبر: ۶۴۷۸۹۶
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: درباره اردو‌ها ما تابع مصوبات ستاد بازی‌های پارالمپیک و در نهایت تایید ستاد اجرایی هستیم.

- محمد تابع دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در نشست خبری که صبح امروز (سه‌شنبه) به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: ابتدا از هادی رضایی دبیر اجرایی سابق کمیته تشکر می‌کنم. او در این مدت در بخش فنی به من کمک کرد و امیدوارم از کمک‌های او همواره بهره‌مند شوم. ما در کمیته پارالمپیک بر روی ساختار‌ها کار می‌کنیم و اولویت‌مان نیز اطلاع رسانی از طریق روابط عمومی کمیته خواهد بود.

وی درباره آغاز اردو‌های تیم‌های پارالمپیکی در دوران شیوع کرونا و همچنین حقوق ورزشکاران این حوزه گفت: درباره اردو‌ها ما تابع مصوبات ستاد بازی‌های پارالمپیک و در نهایت تایید ستاد اجرایی هستیم. دوستان ما در فدراسیون‌ها در این ستاد هستند و این مصوبات از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و همچنین ستاد ملی مبارزه با کرونا تبعیت می‌کند. درباره حقوق‌ها نیز باز هم از همان مصوبات ستاد پارالمپیک تبعیت می‌کنیم و شرایط در آن کاملاً مشخص شده است. تا الان نیز حقوق ورزشکاران و کادر فنی برگزار شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha