۵۷ نفر از محکومین مالی و جرایم غیر عمد استان قزوین آزاد شدند

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱:۵۵
کد خبر: ۶۴۷۸۸۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۷ زندانی جرایم غیر عمد با کمک خیران آزاد شدند.

۵۷ نفر از محکومین مالی و جرایم غیر عمد استان قزوین آزاد شدند

- حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت: فداکاری و از جان گذشتگی‌های آزادگان، تابلویی از عظمت روحی آن‌ها را به نمایش گذاشت و نشان داد، با نیروی ایمان و اراده می‌شود بر رنج‌ها و دشواری‌ها غلبه کرد.

رییس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی افراد و آحاد جامعه نسبت به یکدیگر اظهار داشت: گام‌های خیرخواهانه‌ای که ستاد دیه استان با جذب کمک‌های خیرین در راستای آزاد سازی زندانیان بر می‌دارد باعث رضایت خداوند و کاسته شدن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

مقام ارشد قضایی استان قزوین در مجمع خیران با اشاره به آزادی ۳۶ زندانی جرایم غیر عمد از ابتدای امسال گفت: میزان بدهی این افراد ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بود که سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آن از سوی شکات بخشیده شد.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت: محکومین مالی و جرایم غیر عمد استان حدود ۱۵۰ نفر است که امروز نیز ۲۱ نفر آنان با تلاش‌های ستاد دیه، اداره کل اوقاف، بنیاد مستضعفان و کمک‌های خیرین با مبلغ بدهی هر نفر بالغ بر ۲۰ میلیون تومان که مجموعا حدود ۵۵۰ میلیون تومان بود آزاد شدند و در نظر داریم تا در چند ماه آینده محکومین مالی با بدهی هر نفر تا سقف ۵۰ میلیون تومان را نیز آزاد کنیم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *