صلح و سازش یک زوج با تلاش اعضای شورای حل اختلاف فارس

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹:۳۲
کد خبر: ۶۴۷۷۸۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
سرپرست شورا‌های حل اختلاف استان فارس از سازش یک پرونده مهریه به میزان ۳۰۰ عدد سکه تمام بهار آزادی به ارزش ۳ میلیارد تومان خبر داد که با تلاش اعضا شورای حل اختلاف شعبه ۲۲ مجتمع یک شورای حل اختلاف شیراز به صلح و سازش رسید.

صلح و سازش یک زوج با تلاش اعضای شورای حل اختلاف فارس

حجت الاسلام و المسلمین توانی در گفت‌وگو با میزان گفت: پرونده مطالبه مهریه ۳۰۰ سکه تمام بهار آزادی به ارزش ۳میلیارد تومان که در آستانه از هم گسستن بنیان زندگی مشترک زوجین بود با وساطت و میانجیگری اعضای شعبه ۲۲ مجتمع یک شیراز با آشتی زوجین منجر به سازش شد.

وی با اشاره به بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص ارجاع پرونده‌ها از دادگاه و دادسرا به شورای حل اختلاف افزود: این بخشنامه با توجه به اهمیت صلح و سازش و نقش آن در احقاق حق و پیشگیری از اطاله دادرسی صادر شده و با اجرایی شدن آن در دستگاه قضایی و شورا‌های حل اختلاف صلح و سازش در دعاوی روند رو به افزایشی داشته است.

سرپرست شورا‌های حل اختلاف استان فارس با قدردانی از تلاش اعضای شعبه ۲۲ شورای حل اختلاف شیراز خاطرنشان کرد: اعضا شعبه در راستای وظیفه ذاتی و خطیر شورا‌های حل اختلاف که همان ترغیب و تشویق اصحاب دعوی به مصالحه و اصلاح ذات البین هستند موفق به سازش در این پرونده شدند.

برچسب ها: صلح سازش فارس مهریه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *