پیشنهاد جذاب رانیری برای مدافع ایرانی/ مقصد حسینی در کالچو مشخص شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵:۳۴
کد خبر: ۶۴۷۵۶۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
یک رسانه ایتالیا خبر داد مدافع ایرانی ترابزون اسپور مورد توجه کلودیو رانیری سرمربی سمپدوریا قرار گرفته است و به حضور در سری آ نزدیک شده است.

- سایت «sampnews24» ایتالیا خبر داد سیدمجید حسینی، مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابزون اسپور ترکیه مورد توجه کلودیو رانیری سرمربی سمپدوریا قرار گرفته است و به حضور در سری آ نزدیک شده است. در همین زمان باشگاه سمپدوریا مذاکراتش را با ترابزون برای جذب حسینی، آغاز کرده، اما یک مانع جدید در این بین وجود دارد.

ترابزون اسپور با وجود ماندن تنها یک سال از قرارداد حسینی، پنج میلیون یورو از سمپدوریا برای صدور رضایتنامه مدافع ملی پوش ایرانی درخواست کرده است، اما باشگاه ایتالیایی تنها آماده پرداخت یک و نیم میلیون یورو است.

در همین زمینه سایت «فوتو مچ» ترکیه خبر داد باشگاه سمپدوریا ایتالیا با دستور کلودیو رانیری، سرمربی سرشناس خود به دنبال جذب سیدمجید حسینی، مدافع ایرانی ترابزون اسپور است.

رانیری به هر نحوی می‌خواهد این مدافع جوان ایرانی را به خدمت بگیرد. به همین خاطر ادی نیوتون، سرمربی ترابزون اسپور به مسئولان باشگاه چراغ سبز نشان داده و اجازه رفتن حسینی از این تیم را داده است.

حسینی در سال 2018 از استقلال راهی ترابزون اسپور شد و در طول این دو سال عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha