پیشرفت ۵۰ درصدی عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی مینابی

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵:۵۵
کد خبر: ۶۴۷۴۹۹
با بهره برداری از پروژه احداث پارکینگ مینابی در بافت فرسوده منطقه ۱۵، ظرفیت لازم برای پارک بیش از ۴۰۰ خودرو فراهم خواهد شد.

- بنا به اعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ضمن اعلام مطلب فوق افزود: پارکینگ مینابی با توجه به تاکید شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم نوسازی بافت فرسوده و ماموریت و برنامه‌های شهرداری تهران برای ارتقای سطح زندگی شهروندان، برقراری عدالت در برخورداری از خدمات و ... در بافت فرسوده منطقه ۱۵ در حال احداث است و پیشرفت عملیات اجرایی آن به مرز ۵۰ درصد رسیده است.

او با بیان آنکه جبهه اصلی عملیات اجرایی پروژه در طبقه سوم این پارکینگ ۷ طبقه جریان دارد، از اجرای بخش قابل توجهی از عملیات قالب بندی و آرماتوربندی سقف این طبقه خبر داد و گفت: بتن ریزی سقف، قالب بندی، آرماتوربندی و بتن ریزی ستون‌ها و دیوار‌های برشی از جمله اقدامات در حال اجرا در این بخش از پروژه است.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق ضمن ابراز امیدواری از تکمیل و آماده سازی پروژه احداث پارکینگ مینابی تا پایان سال جاری، تامین پارکینگ در بافت فرسوده شهر تهران را اقدامی حیاتی خواند و یادآور شد: در همین رابطه احداث پارکینگ‌های طبقاتی امیرکبیر و شهید باقری در بافت فرسوده مناطق ۱۴ و ۱۸ نیز توسط سازمان عمرانی مناطق ادامه دارد و با بهره برداری از آنها، ظرفیت لازم برای پارک ۱۰۰۰ دستگاه خودرو در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

پروژه احداث پارکینگ طبقاتی مینابی در زمینی به مساحت ۲۳۳۰ مترمربع و با زیربنای حدود ۱۶۳۰۰ مترمربع در خیابان برادران سجادی واقع در منطقه ۱۵ در حال اجرا است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha