تقدیر از خانواده خبرنگاران قربانی تروریسم در منطقه غرب آسیا

۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴:۰۰
کد خبر: ۶۴۷۳۶۴
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
وبینار سه زبانه تقدیر از خانواه خبرنگاران قربانی تروریسم منطقه غرب آسیا با سخنرانی ویدیو کنفرانس محمد جواد ظریف و وزرای کشور‌های لبنان، عراق، افغانستان، سوریه و یمن برگزار می‌شود.
- وبینار سه زبانه تقدیر از خانواده خبرنگاران قربانی تروریسم منطقه غرب آسیا به همت انجمن بین المللی گزارشگران صلح و با حضور مجازی صد‌ها نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای سیاسی، حقوق بشری از سراسر دنیا برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ جمهوری اسلامی افغانستان، وزرای ارتباطات جمهوری عربی سوریه و دولت یمن، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران، و وزرای فرهنگ لبنان و عراق، از جمله سخنرانان این وبینار هستند.

گفتنی است؛ دانشگاه آزاد اسلامی، واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی، امور بین الملل سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان همکاری‌های اقتصادی و انجمن دفاع از قربانیان خشونت از جمله مشارکت کنندگان برگزاری این مراسم به شمار میروند.
 
تقدیر از خانواده خبرنگاران قربانی تروریسم در منطقه غرب آسیا

این مراسم چهارشنبه (۲۹ مرداد) از ساعت ۱۸ الی ۲۰ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان و مخاطبین گرامی میتوانند پخش زنده مراسم را از صفحه اینستاگرام انجمن به آدرس @peacereporters مشاهده کرده و همچنین از طریق واتس آپ انجمن به شماره ۰۹۱۹۱۳۷۳۳۹۴ لینک حضور مجازی در مراسم را دریافت کنند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha