رفع تصرف از ۷۵ هکتار از جنگل‌ها در گلستان

۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵:۲۹
کد خبر: ۶۴۷۳۵۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان گلستان در نشست با فعالان رسانه‌ای و اجتماعی گفت: برخورد دستگاه قضایی صرفا برای بعد از مدت مسئولیت افراد نیست.

- فعالان رسانه‌ای و اجتماعی گلستان امروز دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی خود را با رییس کل دادگستری استان گلستان درمیان گذاشتند.

هادی هاشمیان در این نشست با بیان این که رسانه‌ها چشم ما هستند، گفت: مدیری که ضعف ندارد از شفافیت و تحقیق و تفحص استقبال می‌کند.

وی با تاکید بر این که با کمک رسانه‌ها حیاط خلوت خیلی‌ها برچیده شد، اظهار کرد: در دستگاه قضایی هیچ خط قرمزی در برخورد و رسیدگی به تخلفات نداریم جز اینکه گزارش مستند نباشد. از رسانه‌ها هم دعوت می‌کنیم گزارش‌های خود را با مستندات آن به دبیرخانه کارگروه گسترش عدل و حفظ آزادی‌های مشروع دادگستری برای بررسی ارائه کنند.

رییس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه رسانه‌ها در پیشگیری از وقوع جرم نقش موثری دارند، گفت: این کارکرد رسانه باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد؛ اگر رسانه‌ها در امر پیشگیری ورود کنند و به مردم آگاهی دهند، بخشی از مشکلات اجتماعی برطرف می‌شود.

هاشمیان در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره این که چرا با برخی مدیران در زمان مدیریت آن‌ها برخورد نمی‌شود، گفت: برخورد دستگاه قضایی صرفا برای بعد از مدت مسئولیت افراد نیست؛ ما سال گذشته چند نفر از مدیران استانی را پشت میزشان دستگیر کردیم اینگونه نیست که بگذاریم مسئولی تخلف کند و پس از آن به موارد تخلف رسیدگی کنیم. در عین حال در دستگاه قضایی نیز با قضات و کارمندان متخلف برخورد شده و تعدادی هم اخراج شدند.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha