آموزش کارکنان در دستگاه قضایی استان قزوین به صورت الکترونیک صورت می‌گیرد

۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶:۱۳
کد خبر: ۶۴۷۱۵۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
سرپرست معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان قزوین با بیان اینکه آموزش کارکنان در دستگاه قضایی استان قزوین به صورت الکترونیک صورت می‌گیرد گفت: با تغییر راهبرد‌های آموزشی خود و تولید محتوا‌های مرتبط، تلاش کرده ایم تا در این شرایط خاص، اثربخشی خود را به بالاترین سطح برسانیم.
آموزش کارکنان در دستگاه قضایی استان قزوین به صورت الکترونیک صورت می‌گیرد- احسان نظام دوست گفت:با توجه به شیوع مجدد پاندمی کرونا، فاصله‌گذاری اجتماعی و منع تجمع در مکان‌های سربسته به‌عنوان مؤثرترین راهبرد مقابله‌ای توصیه شده، اما تداوم این امر بسیاری از مشاغل و عملکرد‌ها را تحت تأثیر خود قرار داده و ناگزیر به سازگاری با شرایط موجود کرده است.

احسان نظام دوست به شرایط کنونی کشور اشاره و تصریح کرد: این بیماری همه گیر شرایطی را فراهم کرد  تا تمامی اقشار جامعه و سازمان‌ها از ظرفیت‌هایی بالقوه‌ای استفاده کنند که شاید تاکنون مورد توجه قرار نگرفته بود و بستری فراهم شد تا از قالب سنتی در انجام امور خارج شوند.

این مقام مسئول در ادامه افزود: معاونت منابع انسانی دادگستری استان قزوین نیز با تغییر راهبرد‌های آموزشی خود و تولید محتوا‌های مرتبط، تلاش کرده است تا در این شرایط خاص، اثربخشی خود را به بالاترین سطح برساند.

وی بیان داشت: از جمله اقدام‌های صورت گرفته آموزشی در دادگستری استان می‌توان به تغییر راهبرد‌های آموزشی به شیوه الکترونیک از طریق بهره‌گیری از سامانه آموزش مجازی، راه‌اندازی کانال پادکست‌های آموزشی، برگزاری آزمون‌های آنلاین با استفاده از سامانه آزمون آنلاین اشاره کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha