جان باختن موتور سوار در خیابان خزانه/ خاور در خیابان آزادی واژگون شد

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵:۰۱
کد خبر: ۶۴۶۸۳۸
جان باختن موتور سوار در خیابان خزانه و واژگونی خاور در خیابان آزادی خبر‌های مهم ترافیکی امروز هستند.

جان باختن موتور سوار در خیابان خزانه/  خاور در خیابان آزادی واژگون شد - یک موتورسوار که به دلیل خلاف جهت حرکت کردن در خیابان تصادف کرده بود، جان خود را از دست داد. همچنین یک خاور با بار میلگرد در خیابان آزادی واژگون شد که خوشبختانه کسی در این حادثه صدمه ندید.

جزئیات این دو حادثه را در گزارش زیر بخوانید.

فوت سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت بر اثر حرکت خلاف جهت

سرهنگ احسان مومنی اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت اظهار داشت: ساعت ۲۱:۱۵ شب گذشته در مسیر خزانه باغ آذری (منطقه ۱۶) یکدستگاه موتور سیکلت که در مسیرخلاف با سرعت زیاد و لایی کشی در حال تردد بوده و قصد انجام حرکات نمایشی راداشته به شدت با موتورسیکلت دیگیری که در همین مسیر، اما در جهت درست در حال تردد بوده به شدت برخورد می‌نماید.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: راننده موتورسیکلت از همه جا بیخبر پس از مشاهده این موتور سیکلت که از لابلای خودرو‌ها ناگهان بیرون آمده دیگر نتوانسته وسیله خود را کنترل نموده و با به شدت با آن برخورد می‌نماید که در این حادثه متاسفانه سرنشین موتورسیکلتی که خلاف جهت در حال حرکت بوده پس از برخورد با زمین به علت شدت جراحات وارده در دم فوت می‌نماید.

مومنی گفت: بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۱۶ پلیس راهور پایتخت، در نشانی اعلامی حادثه حضور یافتند و به ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار تلاش کردند و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی گفت: علت این حادثه سرعت زیاد و حرکت خلاف جهت راکب موتورسیکلت اول می‌باشد که در این خصوص کروکی فوتی تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری گردید

این مقام انتظامی ضمن هشدار جدی به از راکبین موتور سیکلت از آن‌ها خواست با رعایت قانون از بروز اینگونه حوادث جلوگیری نمایند و از سرعت و سبقت و لایی کشی و حرکات مخاطره آمیز و همچنین از حرکت در مسیر خلاف جهت خودداری نمایند تا دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

 

واژگونی خاور با بار میلگرد در خیابان آزادی

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب گفت: در ساعت ۲۲:۴۸ شب گذشته در مسیر خیابان آزادی به غرب قبل از زیرگذر یادگار امام (منطقه ۱۰) یکدستگاه کامیونت خاور به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت زیاد، ناگهان در این مسیر واژگون می‌گردد.

سرهنگ بهرام آبادی گفت: پس از اطلاع از وقوع حادثه کارشناسان پلیس راهور پایتخت در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی گفت: با حضور جرثقیل سنگین راهور در موقعیت تصادف کامیون به حالت عادی برگشت و به کنارراه منتقل گردید و ترافیک به حالت عادی بازگشت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس، پس از معاینه سرپایی راننده کامیون مشخص شد که به وی آسیبی نرسیده است.

بهرام آبادی از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آن‌ها از رانندگی پرت شود خودداری کنند.

انتهای پیام/ 


برچسب ها: پلیس تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha