فکری: بازیکنانم با تمام وجودشان بازی کردند/ بوناچیچ: کرونا من را نکشد، داوران می‌کشند

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹:۴۷
کد خبر: ۶۴۶۸۰۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازیکنانم با تمام وجودشان مقابل ذوب آهن بازی کردند.

- لوکا بوناچیچ سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران، اظهاراتی داشت که در ادامه مهم‌ترین بخش‌های آن را می‌خوانید:

*پیش از هرچیز به بچه‌های خودم تبریک می‌گویم. واقعا یک بازی صادقانه و شجاعانه روبروی یک تیم با کیفیت و خطرناک مثل نساجی انجام دادند. آن هم روی زمینی که اصلا به آن عادت نداشتیم.هر تیمی آنجا بازی کرده گل خورده، البته ما با شایستگی یک امتیاز گرفتیم. شرایطمان مقداری بهتر شده است.

*اگر کرونا من را نکشد، داوران ما را می‌کشند. هرچه در مورد داوری بگوییم چه فایده‌ای دارد؟ فدراسیون با وجدان خودش قضاوت کند که با ذوب‌آهن در این چند هفته چکار شده است. 

*باز هم تاکید می‌کنم نساجی یک مزیت دارد که روی این زمین بازی می‌کند. این زمین اصلا برای فوتبال نیست. امروز تکنولوژی پیشرفت کرده، چمن هیبریدی وجود دارد که خیلی مدرن تر است. اما بدون توجه به زمین نساجی تیم خیلی خوبی است. آن‌ها از این مزیت چمن مصنوعی خیلی خوب استفاده کرده‌اند. طول و عرض زمین هم استاندارد نیست و کوچک است. 

*ما هم جنگیدیم، از قبل می‌دانستیم و انتظارش را داشتیم. تلاش کردیم که حریف را در زمین غیر استاندارد ببندیم. فکر می‌کنم به یکی از هدف‌هایمان که داشتیم یعنی گرفتن یک امتیاز رسیدیم. 

در ادامه، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران هم اظهاراتی داشت که می‌خوانید:

*جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. با تمام وجودشان بازی کردند. نفر کم داریم. شاید 11-12 بازیکن با تجربه داشته باشیم بقیه جوان و آینده دار هستند ولی به دلایل مختلف نمی‌شود ریسک کرد و در این بازی ها از آن ها استفاده کرد.

*بازی شطرنج گونه‌ای بود، ذوب‌آهن به دنبال این بود جایگاهش را در جدول بهتر کند. از طرفی ما هم تلاش کردیم که در درجه اول گل نخوریم و بعد به گل برسیم. البته در نیمه اول به گل رسیدیم اما آفساید اعلام شد. در دقایق آخر یک اشتباه کردیم که منجر به دو موقعیت برای حریف شد اما خدا را شکر که دروازه‌‌مان بسته ماند.

*ذوب‌آهن به دنبال برد بود، یکی از بازیکنان‌مان مصدوم شده بود و در این صحنه قاسم حدادی‌فر بزرگی و کاپیتانی خودش را نشان داد. شاید می‌توانست موقعیتی درست کند اما توپ را به بیرون زد. باید اینها را یاد بگیریم و الگو قرار بدهیم. در کنار تلاش برای برد باید اخلاق و فیرپلی را رعایت کنیم. باید از قاسم حدادی‌فر تشکر کنم. او نشان داد که بازیکن بزرگی است. ان‌شاءالله در آینده در فوتبال ما از این بازیکنان بیشتر باشد.

* داوری قضاوت خوبی داشت و بازی را به خوبی کنترل کردند. باید از آنها تشکر کنم و خسته نباشید بگویم.

*من زیاد عادت ندارم در مورد مربی تیم‌های دیگر صحبت کنم. در مورد چمن بارها گفته‌ایم که از این موضوع ناراحتیم و دل خوشی نداریم. در مورد داوری هم شاید بی‌انصافی باشد. یک خطا به نفع ما پشت هجده قدم حریف اتفاق  افتاد که می‌توانست پنالتی هم باشد. اما داوری در مجموع خوب سوت زد. اگر اشتباهی باشد باید بپذیریم. باید کمک کنیم داوران جوان ما در آرامش سوت بزنند که بتوانند در آسیا افتخارآفرینی کنند.

* از همه عواملی که از برگزاری مسابقات تلاش و کمک کردند تشکر کنم. باید از طرفداران خوب‌مان که از تیم حمایت کردند و حمایت آنها زبانزد همه است، تشکر کنم. آنها جو بدی را برای حریفان به وجود می‌آورند. از نیروی انتظامی، هیأت فوتبال استان، یگان ویژه، سازمان لیگ و ... از تک تک آنها با تمام وجود تشکر می‌کنم و برای‌شان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha