وزنه‌برداری تهران در انتظار هوای تازه؛ چه کسی رییس می‌شود؟

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳:۲۹
کد خبر: ۶۴۶۷۵۳
انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان تهران در شرایطی فردا برگزار می‌شود که نیاز به تغییر و تحول در این هیئت احساس می‌شود.

- فردا (یکشنبه) تکلیف ریاست هیئت وزنه‌برداری استان تهران مشخص می‌شود و انتخابات این هیئت برگزار خواهد شد. این انتخابات می‌تواند چالش جدی برای وزنه‌برداری تهران باشد و یک انتخاب درست آینده این رشته را در پایتخت کشور تضمین خواهد کرد و البته عکس این موضوع هم وجود دارد.

آن چیزی که مسلم است وزنه‌برداری تهران نیازمند تغییر و تحولات است و اگر رویه همچون قبل باشد نمی‌توان امیدی به حل معضلات موجود داشت. در حال حاضر وزنه‌برداری تهران در دوران رکود به سر می‌برد و این در حالیست که تا چند سال قبل این استان در وزنه‌برداری حرف‌های زیادی برای گفتن داشت.

باید دید اعضای مجمع انتخاباتی هیئت وزنه‌برداری تهران در نهایت به چه کسی رای خواهند داد؛ اما قطعا هر کسی که به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد باید در وهله اول استراتژی درستی را برای رفع معضلات وزنه‌برداری استان تهران انتخاب کند. 

متاسفانه بیشتر هیئت‌های ورزشی استان تهران با مشکلات جدی روبرو هستند. مشکلاتی که بیشتر به خاطر نگاه روسای این هیئت‌ها به جایگاهشان است. آنها تصور می‌کنند که هیئت استانی تافته جدا بافته‌ای از فدراسیون‌های مربوطه هستند و تلاش می‌کنند که این هیئت‌ها را به صورت جزیره‌ای اداره کنند که این موضوع یک آفت جدی برای ورزش کشور محسوب می‌شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha