زاغی‌نژاد: تصمیمات داوری روی تیم ما تأثیر گذاشت/ در بحث فنی خوب عمل کردیم

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱:۱۱
کد خبر: ۶۴۶۶۴۸
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در نیم فصل دوم دیداری نبوده که حریف بر ما غلبه کند، قطعاً تصمیمات داوری بر روی تیم تأثیر گذاشت و اتفاقات فوتبال سبب شد نتایج خوبی را کسب نکنیم.

زاغی‌نژاد: تصمیمات داوری روی تیم ما تأثیر گذاشت/ شهر خودرو تیم باکیفیتی است - قاسم زاغی‌نژاد، مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل شهرخودرو مشهد صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

* فردا با تیمی بازی داریم که استانداردهای لازم را در خطوط مختلفش دارد، شهرخودرو بسیار تیم با کیفیتی است و با برنامه بازی می‌کند، قطعاً تیم مقابل ما حساب ویژه‌ای بر روی بازی فردا باز کرده است، انتظار داریم هر دو تیم با توجه کیفیتی که در مسائل فنی دارند بتوانند بازی خوبی را از خود نشان دهند.

*سپاهان در بازی‌های اخیر به لحاظ آماری، تیم غالب زمین بوده؛  البته در بازی اخیر خود مقابل استقلال کیفیت لازم را نداشتیم و آن نیز دلیل دارد، من در پایان دیدار استقلال نیز اعلام کردم که سیاست‌های باشگاه سپاهان در مبحث فوتبال پاک بر هیچ کس پوشیده نیست؛ امیدواریم اتفاقات در موضوعات مختلف به شکلی ظاهر نشود که حقی از تیمی ضایع شود.

*صرفاً اتفاقات داخل زمین باید نتیجه را رقم بزند، شاهد بودیم که پنالتی که در دیدار مقابل استقلال به ضرر ما گرفته شد سبب شکست تیم در آن دیدار حساس بود. مقابل نساجی نیز از لحاظ آماری برتر بودیم که آن بازی نیز با نتیجه غم‌انگیز به اتمام رسید. تأثیرات بازی مقابل استقلال در لیگ از لحاظ روانی بر پیکر بازیکنان ما بسیار منفی بود، مجدداً ما شاهد اشتباهات داور بودیم و بازیکنان نیز نتوانستند کیفیت لازم را از خود نشان دهند.

*در نیم فصل دوم دیداری نبوده که حریف بر ما غلبه کند. در فوتبال ۵۰ درصد جریان به تأثیرات روانی وابسته است، قطعاً تصمیمات داوری روی تیم تأثیر گذاشت و اتفاقات فوتبال سبب شد سپاهان نتایج خوبی را کسب نکند. هوادار حق دارد؛ هواداری که تیمی را که حمایت می‌کند در شادی‌های تیم دل‌خوش می‌شود در زمان مشکلات نیز ناراحت می‌شود و حق دارد، اما در بحث فنی خوب عمل کردیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha