شایعات نقل‌وانتقالاتی اطراف پرسپولیس؛ هنوز با کسی مذاکره نشده است

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵:۰۱
کد خبر: ۶۴۶۶۰۵
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس هنوز با هیچ‌کدام از بازیکنان مدنظر خود وارد مذاکره نشده است.

- با نزدیک شدن به پایان فصل، شایعات بازار نقل‌وانتقالات حسابی داغ شده و هر روز اخبار متفاوتی منتشر می‌شود.

چند روزی است که شایعاتی درباره پیوستن چند بازیکن به پرسپولیس مطرح شده است. از جمله این بازیکنان می‌توان به حامد لک، شهریار مغانلو و محمد میری اشاره کرد. در جدیدترین شایعه‌ها عنوان شده که دنیس اکرت، مهاجم ایرانی - آلمانی تیم اینگولشتات آلمان هم به پرسپولیس برای نقل‌وانتقالات معرفی شده است.

با این حال، پیگیری‌های خبرنگار میزان نشان می‌دهد مطرح شدن این اسامی فعلا در حد شایعه است و هنور اقدامی به صورت رسمی یا غیررسمی از سوی باشگاه پرسپولیس در این خصوص صورت نگرفته است. در همین راستا، گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس فعلا تا پایان مسابقات لیگ هیچ اقدامی برای خرید بازیکنان جدید نمی‌کند و فعلا مشغول بررسی شرایط و اوضاع است.

طبق اعلام مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی نام هفت بازیکن جدید را در اختیار باشگاه قرار داده تا برای جذب آنها اقدامات لازم بعد از پایان لیگ صورت بگیرد. البته یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا باشگاه پرسپولیس عجله‌ای برای خرید بازیکن جدید نداشته باشد این است که فعلا منتظر است ببیند کدام بازیکنان قصد دارند از این تیم جدا شوند. این روز‌ها شایعاتی درباره احتمال جدایی بشار رسن، مهدی ترابی و علی علیپور به گوش می‌رسد؛ بنابراین اگر هرکدام از آنها جدا شوند، اولویت باشگاه جذب جانشین برای آنهاست و باید دید کار به چه صورت پیش می‌رود.

البته شنیده می‌شود کار انتقال حامد لک به پرسپولیس تمام شده، اما این در شرایطی است که هیچ اقدامی رسمی از سوی پرسپولیس برای خرید این دروازه‌بان انجام نشده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha