تارتار: تقابل ما در جام حذفی با سه تیم دیگر نابرابر است

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰:۲۲
کد خبر: ۶۴۶۵۶۶
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: مهم نیست مقابل چه حریفی بازی می‌کنیم چرا که در هر حال جنگی نابرابر است.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با میزان، در مورد قرعه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و بازی با تیم تراکتور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، اظهار داشت: برای ما فرقی نمی‌کند در این مرحله به مصاف کدام یک از سه تیم حاضر برویم چراکه هر سه تیم باکیفیت هستند و بهترین فوتبال را ارائه می‌دهند. ما هم تیم بدی نیستیم و با زحمت فراون به این مرحله رسیدیم. در بازی با تراکتور همه تلاش خود را خواهیم کرد تا از این مرحله صعود کنیم.

وی با اشاره به میزان آمادگی تیم نفت مسجدسلیمان برای حضور در ادامه رقابت‌های جام حذفی تصریح کرد: تیم ما با هزینه کمی بسته شد و همین حالا هم مشکلاتی دارد. با این حال، مسئولان باشگاه مربیان و بازیکنان سعی کردند موانع را از سر راه بردارند و راه صعود را هموارتر کنند اما در هر حال جنگی نابرابر است چراکه هزینه‌ای که این سه رقیب در مرحله نیمه نهایی کردند قابل مقایسه با هزینه‌ای نیست که ما برای تیم‌مان کردیم اما ناامید نیستیم و برای کسب بهترین نتیجه به میدان می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به شکست‌های اخیر تیمش اشاره و خاطرنشان کرد: بازیکنان ما همچون گذشته انگیزه ندارند وضعیت تیم در لیگ برتر ثابت شده است. ما از برخی جوان‌ها استفاده می‌کنیم. از طرفی، برخی بازیکنان قراردادشان با تیم تمام شده است. بازیکن با چه انگیزه‌ای در این دو بازی آخر به میدان بروند. درست است که نتیجه رقابت‌های ما در جدول تعیین کننده است، ولی بازیکن به چه امیدی باید تلاش کند. دیگر تیم‌ها برای سقوط نکردن می‌جنگند ما هرچقدر در تیم‌مان انگیزه ایجاد کنیم به پای انگیزه‌ای که آنها دارند نمی‌رسد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha