گرامی: بقای پارس جنوبی در لیگ به دو ۹۰ دقیقه باقی مانده بستگی دارد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸:۴۲
کد خبر: ۶۴۶۵۵۸
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: باید در دو ۹۰ دقیقه باقی مانده همه تمرکز خود را روی مسابقات بگذاریم و بقا تیم پارس جنوبی را قطعی کنیم.

فریبرز گرامی در گفت‌وگو با میزان، در مورد وضعیت خطرناک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در انتهای جدول، اظهار داشت: شرایط خیلی سخت شده و باید سه امتیاز بازی با ماشین‌سازی را می‌گرفتیم. در این بازی خوب بودیم. داور دو پنالتی برای ما نگرفت، دو توپ به تیر دروازه زدیم و در کل موقعیت‌های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد. البته ما در بازی با شاهین غفلت کردیم و باید در آن بازی پیروز می‌شدیم.

وی در مورد اینکه مقابل هومن افاضلی سرمربی سابق تیمش بازی می‌کرد، گفت: همانطور که آنها از تیم ما شناخت داشتند ما هم از تفکرات افاضلی شناخت داشتیم. می‌دانستیم روی چه تاکتیک‌هایی تمرکز می‌کند، ولی ایراد اصلی از خود ما است. بازیکنان باید تمرکز بیشتری داشته باشند تا در این دو بازی پایانی امتیاز از دست ندهیم. عملکردمان در این دو دیدار به وضعیت بازیکنان برای فصل بعد خیلی کمک می‌کند و برای همه ما بهتر است در این دو بازی برنده شویم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم بازی بعدی تیمش مقابل تیم فولاد را حساس دانست و تصریح کرد: در خانه خودمان مقابل فولاد بازی می‌کنیم. بازی بسیار سختی است و آنها حریف قدرتمندی برای ما هستند. دقیقا به اندازه تیم ما انگیزه دارند چون آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگند. باید سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. در صورت شکست وضعیت بسیار بدتر خواهد شد و دیگر امیدی نخواهیم داشت. با این حال همه تلاش خود را می‌کنیم تیم در لیگ برتر بماند.

گرامی در پاسخ به این سوال که با توجه به وضعیت رقبا در جدول چقدر برای تیم پارس جنوبی شانس بقا قائل است گفت: وضعیت تیم پیکان به مراتب از ما بدتر است. این تیم بازی‌های سخت‌تری در پیش دارد. از طرفی، تیمی مثل گل‌گهر به حاشیه امنیت رسیده و تقریبا ممکن نیست سقوط کند، ولی باز هم همه چیز به بازی‌های بعد بستگی دارد. از این پس دیگر چیزی دست خودمان نیست و باید امیدوار به نتایج دیگر تیم‌ها باشیم.

وی با اشاره به اتمام قراردادش با تیم پارس جنوبی خاطرنشان کرد: همه تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده است و به جدایی یا اتمام قراردادم فکر نمی‌کنم. امیدوارم در لیگ برتر بمانیم. برای رسیدن به این مهم باید در این دو ۹۰ دقیقه همه تمرکز خود را روی مسابقات پیش رو بگذاریم. مردم جم و هواداران تیم پارس جنوبی نگاه‌‌شان به تلاش ما است. فکر می‌کنم با یک برد مقابل فولاد و حداقل امتیاز از بازی با تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر بمانیم.

انتهای چپیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha