تصاویر جذاب فیلم «شکارچیان روح» منتشر شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰:۰۲
کد خبر: ۶۴۶۴۷۴
نخستین تصاویر فیلم سینمایی «شکارچیان روح- بعد از زندگی» به کارگردانی جیسون رایتمن رونمایی شد، این فیلم توسط کمپانی بزرگ فیلمسازی کلمبیا پیکچرز ساخته شده و در صدد است تا بعد از بازگشایی کامل سینماها بعد از تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا اکران خود را آغاز نماید.

- نخستین تصاویر فیلم سینمایی «شکارچیان روح- بعد از زندگی» به کارگردانی جیسون رایتمن رونمایی شد، این فیلم توسط کمپانی بزرگ فیلمسازی کلمبیا پیکچرز ساخته شده و در صدد است تا بعد از بازگشایی کامل سینماها بعد از تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا اکران خود را آغاز نماید. 

مکینا گریس، فین ولفهارد، کری کان، پل راد، بیل مری، دن اکروید، ارنی هادسون، سیگورنی ویور و آنی پاتس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «شکارچیان روح- بعد از زندگی» به ایفای پرداخته اند. 

«شکارچیان روح» به دنبال بازگشایی سینماهای هالیوود//////////////چهارشنبه

جیسون رایتمن  کارگردان نامزد اسکار کارگردانی این فیلم را بر اساس متنی نوشته گیل کنان بر پایه شکارچیان روح اثر دن اکروید بر عهده دارد، کارش را با چند فیلم کوتاه شروع کرد و در سال ۲۰۰۵ با ساخت فیلمی بلند به شهرت رسید. او در فیلمهایش از موضوعات و بحران‌های روز جامعه بدون قربانی کردن صداقت می پردازد و فیلم‌های او به اصطلاح فیلم‌های صادقی هستند.

رایتمن اولین کار سینمایی خود را با یک کمدی درام به نام از سیگار کشیدنتان متشکریم در سال ۲۰۰۶ ساخت. او در این فیلم از بازیگر شناخته شده آمریکایی آیرون آکهارت استفاده کرد که برایش یک موفقیت بود.

بعد از این، رایتمن دومین فیلمش را با نام جونو ساخت که یکی از فیلم‌های معتبر سال ۲۰۰۷ شد و او به خاطر این فیلم نامزد اسکار شد.

بعد از موفقیت جونو، رایتمن یکی از فیلمهای تحسین‌شدهٔ سال ۲۰۰۹ را به نام بالا در آسمان با بازی جورج کلونی ساخت. این فیلم نامزد شش جایزهٔ اسکار از جمله بهترین فیلمنامه اقتباسی و کارگردانی برای رایتمن شد. هر چند که به هیچکدام از آنها دست نیافت.

Paul Rudd in Ghostbusters: Afterlife (2021)

«پل راد» بازیگر مطرح فیلم سینمایی «مرد مورچه ای» نقش اول مرد این فیلم سینمایی را باز کرده است، او در اول در فیلم‌های کمدی نقش آفرینی می‌کرد و با فیلم‌هایی همچون بی-سرنخ، تابستان داغ و نمناک آمریکایی، باکره ۴۰ ساله، بهم ریخته، فراموش کردن سارا مارشال، ناهار برای احمق‌ها، رول مدلز، پلیس‌های جن-وای و دوستت دارم مرد شناخته می‌شود.

در تلویزیون، او بیشتر به خاطر نقشش در سریال تلویزیونی کمدی شبکه ان‌بی‌سی، دوستان در نقش «مایک هانیگان» دوست «فیبی» که بعداً با او ازدواج می‌کند، شناخته می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha